VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

Tüm Karadenizliler Derneği en çalışkan başkanı Bolu'dan seçti

30 Nisan 2012

Bolu’nun Mengen ilçesi Belediye Başkanı Osman Erarslan, Karadeniz Bölgesi’nde bulunan 18 il arasında en başarılı ...

Bolu’nun Mengen ilçesi Belediye Başkanı Osman Erarslan, Karadeniz Bölgesi’nde bulunan 18 il arasında en başarılı belediye başkanı seçildi.

Tüm Karadenizliler Derneği (TÜM-KARDER) tarafından 2011 yılının ‘en’leri seçildi. En başarılı bürokrat, kaymakam, belediye başkanı, eğitimci, milli eğitim müdürü, işadamı, sağlıkçı, milletvekili, vali, genel müdür, siyasetçi ve sivil toplum örgütü’nün seçimi için program düzenlendi. TÜM-KARDER Genel Başkanı Osman Işık’ın da katıldığı törende yılın en başarılı belediye başkanı ödülü Bolu’ya verildi. Mengen Belediye Başkanı Osman Erarslan, yılın en başarılı belediye başkanı seçildi. Seçimin ardından 2011 yılının en başarılı Belediye Başkanı ödülünü takdim etmek için TÜM-KARDER Genel Başkanı Osman Işık ve Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri, Mengen Belediye Başkanı Osman Erarslan’ı makamında ziyaret etti.

TÜM-KARDER Genel Başkanı Osman Işık, 18 ilde en başarılı isimleri seçtiklerini ve Osman Erarslan’ı başarılarından dolayı kutlayarak, “Tüm Karadeniz illeri Kültür Turizm Eğitim Derneği olarak 2011 yılının en başarılı isimlerini seçtik. 2011 yılının en başarılı Belediye Başkanı ise yerel yönetim alanında göstermiş olduğu başarılı çalışmalarından dolayı Osman Erarslan seçildi. Bu noktada diğer belediyelerimize de bir örnek olmuş olacak. Yılın başarı ödüllerini önümüzdeki yıllarda da vermeye devam edeceğiz. Başarılarınızın devamını her zaman bekliyoruz” dedi.

Mengen Belediye Başkanı Osman Erarslan ise şahıs ve ilçe halkına adına dernek yönetimine teşekkür ederek, “TÜM-KARDER Genel Başkanı Osman Işık’a ve yönetim kurulu üyelerine bu ödüle beni layık gördüklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Mengen ilçe olalı 64 yıl oldu. Bazı hizmetler yapılmış, bazıları yapılmamış. Biz yapılmayanları, eksiklikleri gördük. Bunlar üzerinde çalışmalar yaptık. Altyapı ve imar uygulamalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Mengen halkı ve şahsım adına tekrar teşekkür ediyorum” diye konuştu. TÜM-KARDER Genel Başkanı Osman Işık, ziyaretin ardından Belediye Başkanı Osman Erarslan’a ödülünü takdim etti.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.