Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA VEFAT EDENLER - 19 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

19 Ağustos 2015

1- Mudurnu halkından Mukaddes OLCAY'ın eşi, Savaş OLCAY ve Serpil TEPELİOĞLU'nun babası; Emekli Öğretmen İhsan OLCAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Mudurnu Büyük Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Mudurnu Hamdibeyler Mezarlığı'na defnedilecektir.

2- Kıbrıscık halkından Sultan DÖNMEZ'eşi, Ahmet ve Nermin DÖNMEZ'in babası; Hüseyin DÖNMEZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Kıbrıscık Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Kıbrıscık Merkez Mezarlığı'na defnedilecektir.

3- Kıbrıscık Karacaören Köyü halkından Kezban YERLİKAYA'nın eşi;Gümrah YERLİKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Kıbrıscık Karacaören Köy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

4- Alpağutbey Köyü halkından Emekli Öğretmen Mehmet YAMAN'ın eşi, Nurettin YAMAN, Fahrettin YAMAN ve Ayşe AYDANKOCAOĞLU'nun annesi; Huriye YAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Kılıçarslan Mezarlığı'na defnedilecektir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.