VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"Bıçağı göğsüme dayadı"

21 Şubat 2013

Bolu’da Pazartesi günü çocuğunu okula bıraktıktan sonra arabasına binen Tahsin E. isimli şahıs tarafından bıçakla ...

Bolu’da Pazartesi günü çocuğunu okula bıraktıktan sonra arabasına binen Tahsin E. isimli şahıs tarafından bıçakla gasp edilmek istenen ve cesaretiyle son anda kurtulan iş kadını Ceren Yaman Doğan yaşadığı korku dolu anları İHA’ya anlattı.

Ceren Yaman Doğan, geçtiğimiz hafta Kalıcı Konutlar’da bulunan bir anaokulunun önünde Tahsin Erkmen isimli şahıs tarafından bıçakla gasp edilmeye çalışılmış, saldırgan bir süre sonra yakalanarak çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

“SAĞ ELİMİ TUTARAK BIÇAĞI GÖĞSÜME DAYADI”

Yaşadığı korku dolu anları anlatan Ceren Yaman Doğan, “Kızımı saat 09:30’da okula bıraktım. Okuldan çıktım ve arabama bindim. Arabamı okulun girişine dik bir şekilde park etmiştim. Aracımın kapısını açtım ve oturdum. Bir anda çok seri bir şekilde yan kapı açıldı. Yanıma hiç tanımadığım birisi oturdu. Okulun önünde bir arkadaşımla karşılaşmıştım. Onun geldiğini düşünerek çantamı koluma taktım. Yabancı birinin olduğunu görünce ‘Ne oluyor kimsin sen’ diyerek bağırdım. Şahıs sol eliyle sağ kolumu tutarak göğsüme bıçağı dayadı. Ben de bir anda elini sert bir şekilde iterek tepki verdim ve arabadan indim. Daha sonra saldırgan arabada olduğu için kapıları kilitlemek istedim. O anki heyecandan kilite sanırım iki kez bastım ve kapılar açıldı. Şahıs arabadan inerek üzerime doğru gelmeye başladı” dedi.

“AVAZIM ÇIKTIĞI KADAR BAĞIRDIM”

Sabah saatleri olduğu için sokakta kimsenin bulunmadığını anlatan Ceren Yaman Doğan, “Olayın olduğu anda sokak inanılmaz sessizdi. Kendimi arabamı park ettiğim yerde bulunan tellere doğru sıkıştırdım. Avazım çıktığı kadar imdat diye bağırdım. ‘Gel lan buraya nereye kaçıyorsun’ diyerek üzerime yürümeye başladı. Arabamın arka tarafına doğru kaçtım. Daha sonra olay yerinden kaçtı. Şahıs olay yerine arabayla gelmiş. Ya benim için ya da başkası için pusuya yatmış. Kaçtıktan sonra olay yerine tekrar gelmiş. Güvenlik kameralarında her şey görülüyor. Okulun güvenlikçileri şahıstan şüphelenerek polisi aradılar ve saldırgan yakalandı” diye konuştu.

“PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIM”

Şikayetçi olacağını ve hukuki anlamda olayın peşini bırakmayacağını belirten Doğan, “Tabiî ki şikayetçi olacağım. Bu herkese örnek olmalı. Böyle insanların toplumda yeri yok. İbret olmasını istiyorum. Ve kesinlikle peşini bırakmayacağım. Bolu gibi huzurlu bir kentte böyle olayların olması beni çok üzdü. Geri adım atmayacağım. O şahıs cezasını çekecek” dedi.

2 yorum yapılmış
  • rahime
    20 Şubat 2013 • 13:00
    geçmiş olsun...evet bolu gibi huzur dolu bi şehirde böyle olayların olması çok üzücü...inşallah birdaha yaşanmaz...
  • bolulu vatandaş
    21 Şubat 2013 • 13:00
    O kadını tanımam ama fotografta şahsı tanırım. Öyle bir insan değildir.Bütün bunları okudukca şaşırdım kaldım.İşin içersinde başka şeyler oldugunu duşunuorum.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.