VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"Belediye Başkanlığı'na aday olacak"

12 Şubat 2013

Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan’ın belediye başkanlığına aday olacağı ...

Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan’ın belediye başkanlığına aday olacağı yönündeki iddiasının nedenini açıklayarak, “Kendisine mecliste yer olmadığını anladı. O yüzden eski hevesi yeniden canlandı” dedi.

Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, geçtiğimiz günlerde CHP’li Bolu Milletvekili Tanju Özcan’ın yaklaşan yerel seçimler öncesi Bolu Belediye Başkanlığı’na aday olmaya hazırlandığını iddia etmişti. Gözlemlerine dayanarak bu iddiada bulunduğunu ifade eden Ali Ercoşkun, “CHP içindeki sürece bizim yorum yapmamız doğru olmaz. Ben öncelikle meclisteki performansını ve durumunu gözlemleyerek, daha sonrada haftanın üç gününü Ankara’da, dört gününü ise Bolu’da geçiren bir siyasetçi olarak da buradaki gözlemlerime dayanarak söyledim. Tanju Özcan sadece nöbetçi olduğu zamanlarda meclis içerisinde boy gösterdi. Sayın Tanju Özcan geçtiğimiz yıl şöyle bir saf tuttu; Muharrem İnce’nin CHP Genel Başkanlığı’na soyunmasıyla birlikte onunla hareket eden bir pozisyon izledi. Tabi ki bu pozisyon olumlu neticelenmedi. Tabiri caizse CHP’den dört beş ayrı grup olarak kaldılar” diye konuştu.

“BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NA OYNUYOR”

Tanju Özcan’ın seçim döneminde vatandaşlara binlerce vaad verdiğini ancak hiçbirini yerine getiremediğini iddia eden Ercoşkun, “Tanju Özcan, partinin geleceğinde kendisine yer olmadığını görünce, seçim döneminde de Bolu’da her yere giderek binlerce vaad ortaya koyunca, bütün sıkıntıları ‘ben çözeceğim’ deyince bu sözleri tutma şansı olmadı. Sadece ve sadece polemikler üzerinden siyaset yapmaya çalıştı. Bu siyaseti yaparken de Ak Parti’nin her yaptığını kötü olarak lanse ettirdi. Burada şunu da belirtmek lazım. Farklı görüşünüz olabilir. Arkadaş bizim her işimiz mi yanlış? Hiç doğru işimiz yok mu? Bir tane bu memleketin gelişimi için, insanlar için iyi bir şey yapılmadı mı? Artık kendisine TBMM’de yer olmadığını görünce eski hevesi yeniden canlandı. Anladığım kadarıyla Bolu Belediye Başkanlığı’na yeniden aday olmak için bir süreç yürütüyor” ifadelerini kullandı.

1 yorum yapılmış
  • ysf
    11 Şubat 2013 • 13:00
    HERİKİSİDE BOLU İÇİN LÜZÜMSUZDUR..
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.