VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

Doktor silahla dehşet saçtı

1 Mart 2012

İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nde görevli bir doktor, arasında husumet olduğu iddia edilen başka ...

İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nde görevli bir doktor, arasında husumet olduğu iddia edilen başka bir doktor hakkında konuşunca, yanındaki bayan doktorlar tarafından uyarıldı. Uyarıya sinirlenen Radyoloji Uzmanı Metin K. ruhsatsız silahla etrafa ateş etti.

Olay, saat 15:30 sıralarında İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nin doktor dinlenme salonunda meydana geldi. İddiaya göre Radyoloji Uzmanı Metin K. ile hastanedeki bir doktor arasında husumet vardı. Mesai bitimine doğru doktor dinlenme salonuna giden ve alkollü olduğu iddia edilen Metin K., aralarında husumet olduğu iddia edilen doktor hakkında konuşmaya başladı. Bu sırada salonda bulunan bayan doktorlar, Metin K.’yi, mesai arkadaşlarının hakkında konuşmaması konusunda uyardı. Uyarıya sinirlenen ve alkollü olduğu iddia edilen Metin K., yanındaki ruhsatsız silahla önce televizyona, ardından da etrafa birkaç el ateş etti.

Silah sesleri üzerine hastanede büyük panik yaşanırken, bayan doktorlar dinlenme salonundan kaçarak uzaklaştı. Olay yerine gelen polis ekipleri silahla etrafa ateş eden Metin K.’yı gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.