VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

ERGÜN TEMEL BOLU BEL A.Ş.'NİN BAŞKANI OLDU

15 Nisan 2024

....................................................

Bolu’da 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Başkan Özcan, BOLU BEL A.Ş.’de köklü değişikliğe gitti. Özcan, yerel seçimlerde CHP’den belediye meclis üyesi seçilen Bolu Bel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sarıyıldız’ın yerine geçtiğimiz dönem meclis üyesi olan Ergün Temel’i atadı.

Ergün Temel sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

''Beş yıl boyunca CHP Bolu Belediye Meclis Üyesi olarak görev yapmanın gururu ve sorumluluğuyla, TC Bolu Belediyesi Başkanı Sn. Tanju Özcan ve değerli meclis üyeleriyle birlikte, şehrimize en iyi şekilde hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz.


Bugün Bolu Belediye Başkanı Sn. Tanju Özcan'ın talimatıyla Bolu Bel. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine atanarak şehrimize hizmete kaldığımız yerden devam etme fırsatı buldum.
Beş yıl boyunca Bolu Bel. A.Ş.'de görevini başarıyla yürüten Sn. Ali Sarıyıldız ve değerli şirket personeline teşekkür ediyor, kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum.
Ayrıca Bolu Belediye Başkanımız Sn. Tanju Özcan’a da teşekkür ediyorum; yeni dönemde de Bolumuzu Dünya şehri yapmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya devam edeceğiz.
Saygılarımla.''

1 yorum yapılmış
  • Bolulu
    16 Nisan 2024 • 04:05
    Bolu halkı, bu şirketin faaliyet alanını ve yıllar itibariyle bilançolarını merak ediyor. Belediyenin web sayfasında yayınlanırsa memnun oluruz.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.