VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

TANJU ÖZCAN MAZBATASINI ALDI "İNŞALLAH 7. MAZBATAMI BOLU'DAN DEĞİL ANKARA'DAN ALACAĞIM"

5 Nisan 2024

...........................

Bolu'da Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde 53 bin 881 oy alarak ikinci kez Belediye Başkanı seçilen CHP'li Tanju Özcan, mazbatasını törenle aldı. Törende konuşan Başkan Özcan, "İnşallah 7. mazbatamı Bolu'dan değil Ankara'dan alacağım" dedi.

Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde 53 bin 881 oy ile en yakın rakibine 24 bin 510 oy fark atan Tanju Özcan, ikinci kez Bolu Belediye Başkanı seçildi. Bolu Belediyesi Necip Fazıl Kültür Merkezi'nde Tanju Özcan için mazbata töreni düzenlendi. Törene Özcan'ın yanı sıra yeni seçilen CHP'li belediye ve il genel meclis üyeleri ile çok sayıda partili de katıldı. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan mazbatasını Bolu Merkez İlce Seçim Kurulu Başkanı Abdülkadir Müjde'den aldı.

"İnşallah 7. mazbatamı Bolu'dan değil Ankara'dan alacağım"

Mazbatasını aldıktan sonra açıklamalarda bulunan Özcan, "Bu benim 6. mazbatam. Önce onu ifade edeyim. 4 kez bu şehre hizmet etmek için milletvekili olarak seçilmiştim. 2. kez de belediye başkanlığı görevini üstlendik. Böylece Bolu Seçim Kurulundan aldığım 6. mazbatam bu. İnşallah 7. mazbatamı Bolu’dan değil Ankara’dan alacağım. Bu süreçte her daim yanımda duran örgütümüze, il başkanımıza, ilçe başkanımıza, değerli çalışma arkadaşlarıma ve tüm Bolu halkına şükranlarımı arz ediyorum. İnşallah 2. dönemde hep birlikte daha güzel bir Bolu inşa edeceğiz" dedi.

  • TANJU ÖZCAN MAZBATASINI ALDI "İNŞALLAH 7. MAZBATAMI BOLU'DAN DEĞİL ANKARA'DAN ALACAĞIM"
  • TANJU ÖZCAN MAZBATASINI ALDI "İNŞALLAH 7. MAZBATAMI BOLU'DAN DEĞİL ANKARA'DAN ALACAĞIM"
  • TANJU ÖZCAN MAZBATASINI ALDI "İNŞALLAH 7. MAZBATAMI BOLU'DAN DEĞİL ANKARA'DAN ALACAĞIM"
1 yorum yapılmış
  • NazliCanBolu
    5 Nisan 2024 • 18:15
    Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün iktidarın başarılarını genç nüfusa etkin bir şekilde aktaramaması yüzünden Tanju Özcan yeniden başkan seçilebildi. Müdürlüğün yetersiz çalışmaları ve gençlere ulaşamaması nedeniyle, belediyenin sağladığı gençlik ve spor faaliyetleri daha çok ilgi görmeye başladı. Bir Ak Partili olarak bunun için utanç duyuyorum. Gençler artık bu faaliyetlere yöneliyor ve oradaki düşünceleri benimsiyor.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.