VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLULU VATANDAŞLARIN TOGG SEVGİSİ…

11 Mayıs 2023

...................................................................

Türkiye'nin yerli ve milli otomobili Togg, Bolu'ya ikinci kez gelerek vatandaşların beğenisine sunuldu. Bolu Valisi Erkan Kılıç, “Makam arabası yapmayı memnuniyetle isterim. Renklerinin hepsi güzel, bakınca zaten araba gel beni al diyor” dedi.

Bolu'da Türkiye'nin yerli ve milli otomobili Togg ikinci kez sergilendi. Valilik Meydanı'na getirilen Togg, vatandaşlardan yine büyük ilgi gördü. Togg'un Bolu'da akşam saatlerine kadar sergileneceği belirtildi. Vatandaşların yanı sıra, Bolu Valisi Erkan Kılıç, İl Jandarma Komutanı Haluk Saygılı, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, AK Parti İl Başkanı Suat Güner ve kurum müdürleri de aracı yakından inceledi.

“MAKAM ARABASI YAPMAYI MEMNUNİYETLE İSTERİM”

Araç başında açıklama yapan Bolu Valisi Erkan Kılıç, “Gerçekten ülkemizle gurur duydum. Çok farklı bir araç olduğunu içine bindiğinde fark ediyorsun. Çekisi çok güçlü. Tamamen akıllı cihaz denilen bir araç. 2 gün önce bir tane Togg gelmişti, tanıtımı yapılmıştı, bu ikincisi. Ülkemizle, mühendislerimizle ne kadar gurur duysak azdır. Demek ki bizim insanımız istediği zaman bu tip araçları yapma imkanı mevcut. Yapanların eline sağlık, emeğine sağlık. Bolu sokaklarında, Bolu Valiliği önünde milli araçla bu şekilde röportaj verme şansı yakaladığım için de Allah’a şükrediyorum. Makam arabası yapmayı memnuniyetle isterim. Renklerinin hepsi güzel, bakınca zaten araba gel beni al diyor” ifadelerini kullandı.

Togg’u ilk defa gördüğünü söyleyen ve yetkililerden araç hakkında bilgi alan Sait Anteplioğlu, “Çok güzel beğendik. Daha önce görmemiştim. İlk defa görüyorum. Harika bir otomobil. Param olsa alırım” dedi.

14 BİN BOLULU ZİYARET ETMİŞTİ

Öte yandan AK Parti Bolu İl Başkanlığı tarafından salı günü Bolu'ya getirilen Togg, vatandaşlardan büyük ilgi görmüştü. Saat 12.00'dan akşam 20.00'a kadar valilik önünde görücüye çıkan Togg'u resmi rakamlara göre gün boyunca 14 bin kişinin ziyaret ettiği öğrenildi.

5 yorum yapılmış
 • albeni
  11 Mayıs 2023 • 09:32
  14binin kaç tanesi bu arabayı alabilecek? vali bey "bakınca zaten araba gel beni al diyor" demiş ya.
 • brahim
  11 Mayıs 2023 • 13:27
  Para varmı alacak mutfağa bakalım peynir yumurta sebze meyve alabiliyormuyuz ona bakalım zenginin malı züğürtün çenesini yorarmış
 • Halilo
  11 Mayıs 2023 • 17:10
  Madem ki çok beğendiniz,Bir milyon ikiyüz elli bincik verip hemen alın, hiç kaçırmayın. Bugün yarından daha ucuz nasılsa...
 • Hoca
  11 Mayıs 2023 • 17:51
  Millet Marsta yaşamaya başladı biz dūnyada demire 4 teker taktık diye seviniyoruz.Hayret yahu hayret.Hakikaten hayret
 • Hocam
  14 Mayıs 2023 • 02:24
  ABD'de TESLAyı herkes alabiliyor mu? Bir de bizde yeni çıktı. Şöyle bir 5-10 yıl geçsin o zaman konuşalım.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.