VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

MURAT KÜÇÜK'E ÖNEMLİ GÖREV...

30 Mart 2023

......................

Haber: Bülent VELİOĞLU

Yaklaşık 10 yıl Bolu'da görev yaptıktan sonra Kocaeli Bölge Müdürü olarak atanan, DHA'da 25 yılı aşkın süre boyunca görev yapan usta gazeteci Mesut Çatak’ın emekli olmasıyla, yerine ulusal haber kanallarının ekran yüzü haline gelen, yaptığı başarılı haberlerle adından sıkça söz ettiren DHA Bolu Muhabiri Murat Küçük getirildi. 

Bolu’nun başarılı gazetecilerinden DHA Muhabiri Murat Küçük yıllarca zorlu koşullarda çalışarak verdiği emeğin karşılığını aldı. Bolu’da yaklaşık 10 yıl boyunca görev yaptıktan sonra 8 yıl önce Kocaeli Bölge Müdürü olarak atanan Mesut Çatak’ın emekli olmasının ardından yerine Bolu Muhabiri Murat Küçük görevlendirildi. Bölge müdürü olarak bölgede bulunan 7 ilden sorumlu olacak olan Murat Küçük 8 seneden bu yana DHA Bolu’da görev yapıyor. Görev süresi boyunca Bolu ve çevre illerdeki doğal afetler, önemli olaylar, siyasi haberler, canlı yayınlar ve özel haberler olmak üzere yüzlerce önemli habere imza atan ve adından sıkça söz ettiren Küçük, uzun yıllardır bölgenin ulusal medyadaki sesi ve ekran yüzü olmayı başarmıştı. Küçük, son olarak da "Asrın Felaketi" olarak nitelendirilen Kahramanmaraş merkezli 11 ilde yıkıma sebep olan deprem bölgesinde yaptığı haberlerle depremzedelerin sesi olmuştu. 

Murat Küçük'e, yapılan atamayla birlikte daha önce Kocaeli Bürosu'na bağlı olan Zonguldak, Bartın, Karabük, Düzce, Sakarya ve Kocaeli illerindeki haberler artık Bolu'ya bağlı olacak. 32 yaşında DHA Bölge Müdürü olan Murat Küçük artık 7 ilde görev yapan onlarca DHA muhabirinin haberlerinden sorumlu olacak. 

Murat Küçük arkadaşımıza çıktığı bu zorlu yolda başarılar dilerken,  25 yılı aşkın gazetecilik serüveninin ardından adını bölgenin duayen gazetecileri arasına yazdıran Mesut Çatak’a ise mutlu ve huzurlu bir emeklilik hayatı dileriz.

  • MURAT KÜÇÜK'E ÖNEMLİ GÖREV...
  • MURAT KÜÇÜK'E ÖNEMLİ GÖREV...
  • MURAT KÜÇÜK'E ÖNEMLİ GÖREV...
  • MURAT KÜÇÜK'E ÖNEMLİ GÖREV...
  • MURAT KÜÇÜK'E ÖNEMLİ GÖREV...
  • MURAT KÜÇÜK'E ÖNEMLİ GÖREV...
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.