VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

ERSAN TÜRKOĞLU'NDAN ÇARPICI MESAJ...

23 Mart 2023

..................

CHP Bolu İl Başkanı Ersan Türkoğlu, “Milletvekilleri, parti örgütünün içinden ve onayını almış bir şekilde çıkacak. Önceden kimseye söz verilmez” dedi.

Bolu’dan seçilecek milletvekillerinin örgüt içerisinden olacağını ifade eden Ersan Türkoğlu, aday adaylığı yarışında kimseye önceden söz verilmediğinin altını çizdi.

Türkoğlu, “Cumhuriyet Halk Partisi’nin Bolu’dan Meclise gönderdiği milletvekillerini örgütünün içinden ve onayını almış bir şekilde çıkacak. Bu konuda kimse tereddüt etmesin. Bu genel başkanımızın da onurlu duruşunun eseridir. Bizim de öyle. Bir yarış yapılırken önceden kimseye söz verilmez. Böyle bir şeyi genel başkanımız da yapmaz, biz de yapmayız. Ben yarışan bütün aday adaylarımıza başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

3 yorum yapılmış
 • Turgut
  23 Mart 2023 • 14:23
  Helal olsun Ersan başkan.Bazı adaylar demokrasinin geregi olarak hadlerini elbet öğrenecek.
 • AYHAN
  23 Mart 2023 • 14:25
  doğru olanda bu..
 • Gerek
  24 Mart 2023 • 03:03
  Ne yani genel başkan kim oluyor mu diyorsunuz.Siz kimseye söz vermediniz mi.Rasim,Asuman bunlar belediye de kamu görevlileri yapanlar.Bunlar kamu görevlileri yaparken neden ayrıldı.Bunu çok önceden söylüyorlardı demek ki sözler verilmiş.Ama olamayacaklar.Bunuda böyle bilin.Olsalarda kaybedersiniz.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.