VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

RASİM ÖZDEMİR ADAY ADAYLIK TÖRENİNİ İPTAL ETTİ

16 Mart 2023

.....................................

Geçtiğimiz gün belediye başkan yardımcılığı görevinden istifa eden ve törenle CHP rozetini yeninden takan Rasim Özdemir, ilimizde yaşanan deprem sonrası duyarlı bir davranışta bulundu.

Özdemir, Cumartesi günü saat 17.00’da Karaçayır Nikah Salonu’nda Aday Adaylık Tanıtım Töreni gerçekleştireceğini duyurmuştu. İlimizde yaşanan deprem sonrası, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla töreni iptal ettiğini duyurdu.

Özdemir açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Ülkemizde meydana gelen ve 11 ilimizi etkileyen deprem felaketi sonrası, hala yaralarımızı saramamışken; Bugün Bolu’muzda yaşanan 4.8 büyüklüğünde ki deprem ne yazıkki hepimizde endişe yarattı. Yaşadığımız bu endişe hali sonrası , 18 Mart 2023 Cumartesi günü Karaçayır Nikah Salonunda yapmayı planladığım geniş katılımlı Aday adaylığı tanıtım toplantımı ileri bir tarihe ertelediğimi bildirmek isterim. İlimizde yaşamın normale döndüğü, korku ve endişenin yok olduğu bir tarihte yapmayı planlamaktayım. Bu süreçte siyasi söylemlerimi, projelerimi basın ve sosyal medya aracılığıyla yapmayı doğru bulmaktayım. Hepimize çok geçmiş olsun, Allah bir daha yaşatmasın …”

 

2 yorum yapılmış
  • Kulturlu
    16 Mart 2023 • 20:18
    Genç çalışkan ve samimi birisi.Bence ilk sıraya koymaları lazım.
  • Bolulu14
    21 Mart 2023 • 03:25
    Az önce sayın Alaaddin Yılmaz için yazdıklarım aynen Rasim bey için de geçerlidir. Bir değil, on değil, yüz değil, bin tane oyum olsa bir tanesini vermeyeceğim üç beş kişiden birisidir sayın Rasim Özdemir.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.