VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLULU MERVE ÖĞRETMEN ENKAZ ALTINDA....

8 Şubat 2023

....................

Haber: Bülent VELİOĞLU

Diyarbakır’ın Eğil ilçesinde görev yapan 29 yaşındaki Bolulu öğretmen Merve Görüş, Bağlar ilçesindeki yaşadığı binanın enkazında kaldı. 55 saattir haber alınamayan Merve öğretmenin babası Abdullah Tevfik Görüş bölgeye giderek kızından gelecek güzel haberi bekliyor.

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 10 ilde şiddetli hissedilen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki iki deprem sonrasında acı haberler gelmeye devam ederken, Diyarbakır’da Bağlar ilçesi Tesisler Kavşağı Serin 2 Apartmanı’nın enkazında kazan Bolulu öğretmen 29 yaşındaki öğretmen Merve Görüş’ün ailesi ve sevenleri güzel haber bekliyor. Diyarbakır’ın Eğil ilçesindeki Alparslan Anadolu Lisesi’nde psikolojik danışman olarak görev yapan Merve Görüş’ten 55 saattir haber alınamıyor.

ÇARESİZ BABA ENKAZIN BAŞINDA BEKLİYOR

Deprem sonrasında Diyarbakır’a giden çaresiz baba Abdullah Tevfik Görüş, “Yetkililere kızımın kaldığı dairenin krokisini verdim. Kızımla en son görüştüğüm yeri belirttim. Herkesin yakınının enkazdan canlı çıkarılmasını istiyorum. Kendi canımın da bir an önce bana teslim edilmesini istiyorum. Bir an önce enkaz altındaki insanlara ulaşılmasını istiyorum" dedi.

1 yorum yapılmış
  • Muhsin
    8 Şubat 2023 • 08:54
    Merve öğretmenim ve enkaz altından kalan tüm vatandaşlarımızın sağ ve salim olarak çıkmaları ümidiyle, Rabbim Yardım eylesin.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.