VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU’DA İŞÇİ ALIMI KURALARI ÇEKİLDİ

26 Ocak 2023

....................................................

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü’nde engelli, eski hükümlü ve Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan (TMY) daimî işçi ile aşçı ve işletme elektronik bakımcı geçici işçi alımı kura çekimleri yapıldı.

​Bolu Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı işyerlerine 8 adet engelli işçi, 5 adet eski hükümlü ve Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan (TMY) statüsünde işçi olmak üzere toplamda 13 adet daimî işçi ile 4 adet Aşçı, 3 adet işletme elektronik bakımcısı olmak üzere toplamda 7 adet geçici işçi alımı kura çekimi Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Konferans Salonunda yapıldı.

Talep edilen iş gücü sayısının 4 katı kadar asil ve 4 katı kadar yedek aday için noter huzurunda yapılan kura çekimi sonunda Bolu ve Düzce illeri için 80 asil ve 80 yedek aday olmak üzere toplam 160 kişi belirlendi.

Noter huzurunda çekilen kura sonuçlarının 27 Ocak tarihine kadar Bolu Orman Bölge Müdürlüğü (https://boluobm.ogm.gov.tr) web sitesinde ilan edileceği, noter kurasından çıkan asil ve yedek adayların Bolu Orman Bölge Müdürlüğü web sitesinde duyurulacak olan tarih aralığında evrak teslimi yapmaları gerektiği belirtildi.

 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.