VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

DEPREM BOLU'YU SALLADI

23 Kasım 2022

..............................

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nün verilerine göre Düzce merkezli 6.0 şiddetinde deprem meydana geldi. Yaşanan deprem Bolu’da da hissedilirken vatandaşlar panik ve korku yaşayarak kendini sokaklara attı.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nün verilerine göre saat 04.08 sıralarında Düzce’nin Gölyaka ilçesi merkezli 6.0 şiddetinde deprem meydana geldi. Yerin 10 kilometre derinliğinde gerçekleşen deprem korkuttu. Komşu ilimiz Düzce’de meydana gelen depremi Bolu’daki vatandaşlarda da hissetti. Korku ve panik yaşayan insanlar kendileri sokaklara attı. Öğrenci yurtları boşaltıldı.

AFAD TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMAi; 

"Düzce ilimizin Gölyaka ilçesindeki 5,9 büyüklüğündeki depremin ardından, an itibarıyla 18 artçı deprem meydana gelmiştir. Bölgede kontrol amaçlı enerji kesintileri uygulanmaktadır. Vatandaşlarımızın paniğe kapılmamasını önemle rica ederiz."

1 yorum yapılmış
  • Cemal
    22 Kasım 2022 • 22:56
    BOLU DEPREM BOLGESIDIR ER YADA GEC BUYUK BUR DEPREM MEYDANA GELECEKTIR GEREKLI TUM TEDBIRLERIN ALINMASI GEREKIR YAPILACAK OLAN ILK IS ISE DAHA ONCE DEPREM GORMUS YASLANMIS TUM BINALARIN YIKILIP YENIDEN YAPILMASIDIR BOLU KENTSEL DONUSUMUN BASLADIGI GUNDEN GUNUMUZE KADAR NASIPLENEMEMIS SINIFTA KALMISTIR AYNI DUYARSIZLIK DEVAM ETMESI DURUMUNDA BEDELI AGIR OLACAKTIR
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.