VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BBP HEYETİNDEN BGC’YE ZİYARET

22 Kasım 2022

...........................................

Büyük Birlik Partisi(BBP) Yüksek Danışma Kurulu üyesi ve genel başkan danışmanı Emin Serin, partisinin Bolu il yöneticileri ile birlikte Bolu Gazeteciler Cemiyeti(BGC) Başkanı Mert Minisker ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Büyük Birlik Partisi Yüksek Danışma Kurulu üyesi ve genel başkan danışmanı Emin Serin beraberindeki BBP Bolu İl Başkanı Ümit Demir, BBP Gerede İlçe Başkanı Eyüp Yalçın ve partisinin il yöneticileri ile birlikte Bolu Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. BBP heyeti, geçtiğimiz hafta yapılan olağan kongrede üyelerin oylarıyla BGC Başkanı seçilen Minisker ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. BGC Yönetim Kurulu üyeleri Kemal Ersan ve Volkan Yılmaz’ın da hazır bulunduğu ziyarette BBP heyeti yeni seçilen yönetime başarılar dilediler.

Bolu’da meslektaşlarının oylarıyla başkan seçildikten sonra gazetecilere yönelik çalışmalara başladıklarını vurgulayan Minisker, “Sahada zorlu şartlarda görev yapan gazeteciler için yeni proje çalışmalarımıza başladık. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ile birlikte birçok yeni çalışma için sürekli bir araya gelerek istişarelerde bulunuyoruz. En kısa sürede değerli meslektaşlarımız için ortaya koyacağımız projelerimizi ve çalışmalarımızı hayata geçireceğiz” dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.