VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BAKAN MUHARREM KASAPOĞLU BOLU'YA GELİYOR

1 Ekim 2022

...................................

AK Parti Genel Merkezi tarafından Türkiye’nin 81 ilinde düzenlenen “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” programı 3 Ekim Pazartesi günü Bolu’da, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Muharrem Kasapoğlu’nun katılımlarıyla gerçekleştirilecek. Bakan Kasapoğlu’nun yanı sıra AK Parti MKYK üyesi, Ankara, Karabük, Kastamonu, Sakarya ve Bilecek milletvekilleri Bolu’ya gelecek.

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti, “2023'e Doğru Şehir Buluşmaları” programıyla şehir şehir gezerek vatandaşlarla bir araya geliyor. 2023’e Doğru Şehir Buluşmaları programı 3 Ekim Pazartesi günü Bolu’da gerçekleştirilecek. Programa, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Muharrem Kasapoğlu, katılacak.

İLÇELERE MİLLETVEKİLLERİ GİDECEK

Kıbrıscık ilçesine AK Parti MKYK Üyesi Cem Şahin, Mudurnu ilçesine Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, Merkez ilçeye Ankara Milletvekili Hacı Turan, Gerede ilçesine Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, Seben ilçesine Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, Yeniçağa ilçesine Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, Dörtdivan ilçesine Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ve Göynük ilçesine ise Bilecik Milletvekili Selim Yağcı giderek, ilçelerde seçim çalışması yapacak.

PROGRAM AKIŞI

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Muharrem Kasapoğlu’nun bulunduğu program sabah saatlerinde kahvaltı ile başlayacak. Kahvaltının ardından saat 11.00’de basın toplantısı yapacak olan Kasapoğlu ve beraberindeki heyet, 11.30’da önceki dönem parti yöneticileri ve milletvekilleri toplantısına katılacak. Karaçayırda, Saat 13.30’da Olimpik yüzme havuzu ve yatırımlar açılış törenine katılım sağlayacak olan Dr. Muharrem Kasapoğlu, saat 14.30’da Amatör Kulüpler haftası açılış ve malzeme dağıtımı yapacak. Gençlerle saat 15.30’da Gölcük Milli Parkı’nda bir araya gelecek olan AK Parti heyeti, 17.30’da yukarı çarşı esnafını ziyaret ederek programa son verecek.

4 yorum yapılmış
 • Aydn
  1 Ekim 2022 • 09:19
  Kyk yurtlarında 4 kişilik odalar 8 oldu.. Ayrıca Burdur gölhisar6 kyk yurdunda 2 hafta oldu..üniversite açıldı.yemek çıkmıyor...Bakan bey bu işleri kim takip ediyor..böyle seçim kazanmazsınız.
 • Alhan
  1 Ekim 2022 • 17:47
  Genclık mı bıraktınız ?
 • HakkKoz
  2 Ekim 2022 • 05:09
  Akp ülkeyi Mahvetti... Seçimi Kaybettiniz... Oy Yok Bunlara
 • paakyl
  2 Ekim 2022 • 14:20
  Halkın içine karışın Belediye başkanı ile atişmakla, yukarı çarşıda esnaf ziyareti ile kahvaltılarla gölcüke çıkmakla bu işler olmaz.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.