VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

AK PARTİ’Lİ AYDIN’DAN ÖZCAN’A ÇOK SERT SÖZLER

27 Eylül 2022

..............................

AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın; “Erdoğan’ın benden daha akıllı olduğunu düşünmüyorum. Erdoğan bu ülkeyi 20 yıldır yönetiyorsa ben bu ülkeyi çok daha iyi yönetirim” sözlerine sert ifadeler ile tepki gösterdi. Aydın; “Malum şahıs hem had yoksunu, hem de boş bir tenekeden ibarettir” dedi.

Başkan Özcan’ın TV 100 Kanalında katıldığı “Taksim Meydanı” programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için kullandığı; “vasıfsız” benzetmesine Ak Parti Bolu milletvekili Arzu Aydın’dan yanıt gecikmedi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye Cumhuriyeti’nin en vasıfsız iki yöneciticisinden biri olduğunu ileri sürerek; “Üniversite mezunu olup olmadığı tartışmalı. Erdoğan’ın benden daha akıllı olduğunu düşünmüyorum. Erdoğan bu ülkeyi 20 yıldır yönetiyorsa ben bu ülkeyi çok daha iyi yönetirim. 100 bin imzayı toplayıp aday olmak isterim. Ben de Erdoğan’ın değişmesini istiyorum. Ekmeleddin İhsanoğlu ve Abdullah Gül gibi devşirme adaylarla bunun olmayacağını gördük. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu aday olursa desteklerim ama sıkıntılı bir aday olursa ben de aday olurum. Bolu’dan hiç cumhurbaşkanı adayı çıkmamış. Hemşehrilerim bana destek verir ama il olarak değerlendirmemek lazım.” İfadelerini kullandı.

Özcan’ın bu açıklaması Aydın’ı kızdırdı. Aydın sosyal medya hesabı twitter’dan Özcan’a verdi veriştirdi.

“MALUM ŞAHIS HEM HAD YOKSUNU, HEM DE BOŞ BİR TENEKE”

Arzu Aydın, yaptığı ilk paylaşımında; “Milletin oylarıyla seçilmiş Cumhurbaşkanına vasıfsız demek aymazlıktır. Milleti hakir gören bu klasik zihniyet, malum şahısta bir kez daha tezahür etmiştir. Liderlik vasfını anlayabilme, idrak edebilme kapasitesi olmayan malum şahıs hem had yoksunu, hem de boş bir tenekeden ibarettir” dedi.

“İKİYÜZLÜLÜĞÜN KİTABINI YAZAN MALUM ŞAHIS”       

Akabinde başkan Özcan’a ağır ifadeler ile yüklenmeye devam eden Aydın; “İkiyüzlülüğün kitabını yazan malum şahıs özet olarak; İhraç kararından önce ‘Seninleyiz Kılıçdaroğlu’ tweeti atıp, karardan sonra: “Ben Belediyedeki müdürlerime bile yanımda mısınız diye sormam, niye sordu ki?” diyor.

“6 AYDA YIPRANACAK ADAY ÜLKEYİ NASIL YÖNETİR?

Düne kadar HDP ile ilişkim yok derken, “HDP ile pazarlıkta sarı öküz olarak beni verdiniz seçimden sonra ne vereceksiniz, HDP oylarını aldım” diyor. Kılıçdaroğlu için oy isterken ne diyeceksiniz diye sorduklarında: “Bilemedim program sonuna kadar düşüneyim” diyerek pas geçiyor. Ve devam ediyor: “6’lı masa adayı yıpranır diye açıklamıyormuş, 6 ayda yıpranacak aday ülkeyi nasıl yönetir.” paylaşımı yaptı.

“TAKDİR HER ZAMAN Kİ GİBİ AZİZ VE NECİP MİLLETİMİZİN”

Aydın, son olarak Başkan Özcan’ın, CHP tarafından verilen kararına verdiği cevabı hatırlatarak; “CHP’de çifte standart, ithal aday uygulaması var, CHP iktidar için öz evladına sahip çıkmıyor kendi evladını satan size ne yapmaz acaba.” Bunları biz değil, malum şahıs söylüyor. Takdir her zaman ki gibi aziz ve necip milletimizin…” ifadelerini kullandı.

HABER / ASLI AKIŞ / KÖROĞLU GAZETESİ

9 yorum yapılmış
 • Mustafasebenli
  27 Eylül 2022 • 08:01
  Kimin boş teneke olduğunun kararını vatandaş en son yerel seçimle verdi.
 • Gerek
  27 Eylül 2022 • 11:50
  Tanju bey seni istemiyor CHP.Sen neden birgün önce yaranmak için Sayın Kılıçdaroğlu nun benilemisiniz mesajına seninleyim dedin.Şimdi ihraç edildin. dün yanında olduğunu şimdi neden karalıyorsun.Bu senin fırıldak olduğunu göstermez mi.İşine geldiği gibi davranıyorsun.Sen ilk önce başkanlığını yaptığın belediye yi düzelt.
 • Adalet
  27 Eylül 2022 • 11:52
  Bu sözüm ne Arzu aydina ne Tanju Özcan a Tanju Özcan Cumhurbaşkanı adayı olsun alsın boyunun ölçüsünü millet artık huzur istiyor Adalet diyor onun için Recep Tayyip Erdoğan Türkiye Cumhuriyeti başkanı
 • sa
  27 Eylül 2022 • 13:39
  Kimin boş teneke olduğunu yine gösterecek bolu halkı aynaya bakmanızı tavsiye ederim
 • GEREKBOLULU
  28 Eylül 2022 • 08:22
  ARZU HANIM BU SÖZLERİ SİZİN GİBİ MESLEKTAŞINIZ OLAN HALKIN İRADESİYLE ÜÇ DÖNEM MİİETCEKİLİ OLMUŞ, SON SEÇİMLERDE DE YİNE BOLU HALKININ TEVECCÜHÜ İLE BOLU BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLMİŞ BİR KİŞİYE SÖYLENECEK SÖZLER DEĞİL BU YÜZDEN SİZİ KINIYORUM, ARTIK NE SİZ NEDE BAŞKA BİR SİYASETCİDEN BU TÜR ÜSLÜPLARI BİR VATANDAŞ OLARAK DUYMAK İSTENİYORUZ, LÜTFEN SADECE MUHALEFET OLSUN DİYE BU TÜR SÖYLEMLERDEN VAZ GEÇİN
 • SemihKaralar
  28 Eylül 2022 • 09:08
  Arzu Hanım, Tanju Başkan ile ilgili konuşmadan önce 100 kere düşünmeli, boyunu fazlaca aşan demeçler veriyor, sadece kendini komik duruma düşürüyor. Tanju Başkana laf etmeye çalışmaktan başka ne iş yapıyor? Milletin vekili olarak Bolu'ya ne katkısı olmuş? Yolda görsek tanımayız. Önce kendine bir öeki düzen versin.
 • Bolulu
  29 Eylül 2022 • 03:02
  Arzu hnm bırakın didismeyi milletin sorunlarına odaklanın mudurnu husamettin dere köyünde taşıdığı yolundaki arazilerin istimlak paraları ödenmedi halen ölçüm olmayan yetler var 4 yil oldu
 • krolukbrsck
  25 Kasım 2022 • 05:06
  tanju özcanı eleştirenler ülkeyi batıran akpmhp nin çanakcılarıdır.Çok şükür tanju özcan yalama devrini bitirdi.
 • Rafetkuzen
  15 Ağustos 2023 • 16:23
  tiyze tiyze .git işine.erduvan cı.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.