VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

TANJU ÖZCAN, MERAL AKŞENER'DEN CUMHURBAŞKANLIĞI İÇİN DESTEK İSTEDİ

15 Eylül 2022

............................................

Bolu Belediye Başkanı CHP’li Tanju Özcan, itfaiye binasının açılış törenine katılan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’den Cumhurbaşkanlığı adaylığı için destek istedi. Akşener, Özcan’ın talebine kayıtsız kalmayarak, “Bolulular için hayallerini bilirim ama vitesi yükseltmiş gördüm. İki şey talep etti. Biri, Meral abla masada beni unutma. Şimdi herkesi komaya sokayım unutmayacağım” dedi.

Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nün yeni hizmet binasının açılış törenine katılmak için kente gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, D-100 karayolu Çaydurt mevkiinde yüzlerce partili tarafından karşılandı.  Yol kenarında kendisini bekleyen partilileri selamlayan Akşener, konvoy halinde açılış töreninin yapılacağı Paşaköy Mahallesinde bulunan itfaiye müdürlüğü binasına geçti. İYİ Parti lideri, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ile Türk bayrakları ve partililerin sevgi gösterileri ile karşılandı. 

Açılış töreninde konuşan CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan,  sığınmacılarına yönelik sözleri nedeniyle tepki çekmesi nedeniyle alanı dolduran yüzlerce önünde canlı anket yapacağını ifade ederek vatandaşlara “Sığınmacılar konusunda benim yaptıklarımı destekleyen bir alkış buyurur mu” dedi. Özcan, söylediklerinin ardından alanı dolduran yüzlerce kişinin kendisini alkışlayarak destek vermesinin ardından “İnşallah İYİ Partimizde öz evladı olmaktan gurur duyduğum CHP’de somut adımlar atar diye düşünüyorum” dedi.
Akşener’den Cumhurbaşkanlığı adaylığı için de destek isteyen Özcan, şunları söyledi:
“Bu arada altılı masa olarak isimleri konuşmaya başlayacaksınız. Bizler bekliyoruz. Orada şey olursa Bolu’da bir kardeşiniz var. Diploması var, 8 yıllık devlet deneyimi var. Girdiği son beş seçimin hepsini kazanmış bir başarı öyküsü de var. Aklınızın bir kenarında bulunuversin sayın genel başkanım”

CUMHURBAŞKANI BİZİM GÖSTERDİĞİMİZ ADAY OLACAK

Alanı dolduran yüzlerce kişiye seslenen Akşener ise cumhurbaşkanlığı adaylığına ilişkin konuşarak, “Cumhurbaşkanlığı bizim gösterdiğimiz aday olacak. Hem o seçilen cumhurbaşkanının hem de ortaya çıkan iktidarın aynı belediyelerimizde ortaya konan o iradeyi, o çalışmayı ve o sosyal devlet olma anlayışını devam ettireceğini ve hatta sosyal hak kavramı üzerinden devletin yapması gereken yardımları çünkü devlet aç ve açıkta insan bırakamaz.” şeklinde konuştu. 

ALTILI MASADA ADINI UNUTMAYACAĞIM

Kendisinden Cumhurbaşkanlığı adaylığı için destek isteyen CHP’li Özcan’a da cevap veren Akşener, şunları söyledi:
“Bolu için çarpan kalbini bilirim. Bolulular için hayallerini bilirim ama vitesi yükseltmiş gördüm. İki şey talep etti. Biri, Meral abla masada beni unutma. Şimdi herkesi komaya sokayım unutmayacağım. İkinci önemli mesaj Nurettin Nebati mesajı. Diyor ki gözünde ışıltı olan abiden daha iyi ekonomi yönetirim. Bunu da unutmayacağım Tanju başkan”

1 yorum yapılmış
  • haydar
    21 Eylül 2022 • 06:54
    Bende Tanju Özcan dan şehirde dolaşan başıboş köpekleri toplamasını istiyorum. sanırım bu konu belediye başkanlığının görev alanına giriyor. yürüyüş yapmaya, çocukları sokağa yollamaya korkuyoruz.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.