VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER 20 TEMMUZ

20 Temmuz 2022

.........................

Merhum Sezai BANDAKÇIOĞLU ve Talia BANDAKÇIOĞLU’nun oğulları, Merhum İlhan COP, Hatice BANDAKÇIOĞLU, Emine ÖKTEM, Muazzez KIVANÇ’ın kardeşleri, Günnur BÜYÜKBAYRAM, Gökşin KIZILOCAK’ın babaları, Merhume Meral BANDAKÇIOĞLU’nun eşi, Engin BÜYÜKBAYRAM, Akın KIZILOCAK’ın kayınbabaları, Hazal BÜYÜKBAYRAM, Baran KIZILOCAK’ın dedeleri, Avukat;MEHMET İHSAN BANDAKÇIOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akçakoca merkez Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Yukarı mahalle mezarlığına defnedilecektir.

 

Yukarı Çarşı esnaflarından, Merhum Kazım ENGİN’in eşi, Hülya, Selma, Semra ve Murat’ın anneleri, Hüseyin, Zafer ve Erol’un kayınvalideleri;MÜKERREM ENGİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeniçağa Kemaller mahalle mezarlığına defnedilecektir.

 

Çömlekçiler Köyü halkından, Sanayii eski esnaflarından Merhum Ali ve Huriye ADALI’nın oğulları, Meşşure ADALI’nın eşi, Kemal ADALI, Hatice ALTUNER, Semiha ZÜMRÜT’ün babaları, Fatma ADALI, Tuncer ZÜMRÜT, Ruh Sağlığı Hastanesi çalışanı Kemal ALTUNEL’in kayınbabaları;MUSTAFA ADALI vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Bakırlı Çanşa Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.