VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLOFF YÜZLERCE KİŞİYİ KURTARDI

25 Ocak 2022

...........................................

Bolu Dağı’nda kar yağışı nedeniyle kapanan yollarda gönüllü olarak görev yapan olan Bolu Doğa Sporları ve Off Road Kulübü(Boloff) mahsur kalan yüzlerce kişiyi kurtararak takdir topladı.

Bolu’da büyük katkı sundukları off-road şampiyonasının kentte düzenlenmesini sağlayan Bolu Doğa Sporları ve Off Road Kulübü, kentin spor alanındaki tanıtımının yanı sıra vatandaşlarında imdadına koşuyor. Bolu Dağı’nda kar yağışı nedeniyle kapanan yollarda gönüllü olarak görev yapan Boloff üyeleri, Kızılay ekipleriyle birlikte arazi araçlarıyla mahsur kalan vatandaşları kurtarıp kar ve tipi altında yol güzergahları üzerinde gıda malzemesi dağıttılar. Boloff üyelerinin zorlu koşullarda vatandaşların yardımına koşması takdir topladı.

Kulüp Başkanı Burhan Turan sosyal bilinçle hareket ettiklerini dile getirerek, "Sadece eğlence için kurulmuş bir kulüp değiliz. Bu memleketin insanları olarak bizlerde bir şeyler yapmaya gayret ediyoruz. Şu an yaşanan durum karşısında elbette yerimizde oturamazdık. Araziye uyumlu hale getirilmiş araçlarımıza elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyoruz. Tüm arkadaşlarıma sizlerin vesilesiyle bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.

1 yorum yapılmış
  • Boludan
    26 Ocak 2022 • 00:53
    Allah razi olsun hepsinden
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.