VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

TARTIŞTIĞI ARKADAŞINI TÜFEKLE VURDU

16 Ağustos 2021

.....................

Bolu'nun Seben ilçesine bağlı Çeltikdere Köyü’nde gece yarısı alkollü iki kişi arasında çıkan kavgada darp edilen Serhat Çınar kendisini döven Suat Özdoğan’ı tüfekle vurarak ağır şekilde yaraladı.

Bolu'nun Seben ilçesinde dün gece saatlerinde alkollü oldukları öğrenilen Serhat Çınar ve Suat Özdoğan arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Suat Özdoğan, Serhat Çınar’ı darp etti. Darp edilen Çınar evine giderek tüfeğini aldıktan sonra geri döndü. Kavganın yaşandığı yerde Özdoğan’ı bulan Çınar tüfekle 2 el ateş etti. Tüfekten çıkan mermilerden birisi Suat Özdoğan’ın karın bölgesine isabet etti.

HAYATİ TEHLİKESİ SÜRÜYOR

Ağır yaralanan Suat Özdoğan 112 sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından  İzzet Baysal Tıp Fakültesi Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırıldı. Özdoğan’ın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

BOLU'DA YAKALANDI

Olaydan sonra kaçan Serhat Çınar Semerkant Mahallesi’nde bulunan bir akrabasının evinde saklanırken polis ekipleri tarafından yakalandı.

 

 • TARTIŞTIĞI ARKADAŞINI TÜFEKLE VURDU
3 yorum yapılmış
 • Sebenli
  16 Ağustos 2021 • 03:40
  Nasıl bir köy yarabbim önüne gelen tüfek alıp tabanca alıp kan dokuyo akılları sıra ne yapmaya çalışıyoruz için ama aziniza bı zahmet seyinize içmeyin ya neyinini paylaşmasını şimdi güzel oldu biriniz ködese biriniz ya ölür yada çıkınca kan peşinde köy köy değil savaş alanı tobeya
 • Ugurolmez
  16 Ağustos 2021 • 06:14
  Allah acil şifalar versin inşallah
 • Emrullah
  17 Ağustos 2021 • 02:11
  Içki bütün kötülüklerin anasıdır. Içki içip şeytana uşaklık etmeyin.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.