Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

GÖLKÖY İÇİN BEKLENEN HABER GELDİ

16 Haziran 2020

...................................

Gölköy’de yapılacak düzenlemeler için gerekli ödeneğin çıkmasını sağlayan Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, En kısa süre içerisinde çalışmaları tamamlayarak Gölköy Barajı çevresinin Bolu halkına yakışır bir şekilde düzenleneceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Gölköy Bolulularındır ve Bolululara yakışır bir şekilde düzenleme yapılarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır” dedi.

Tarım ve Orman Bakan yardımcısı Fatih Metin, uzun zamandır akıbeti merak edilen Gölköy konusunu çözdü. Metin’in girişimleriyle Gölköy farklı bir çehreye kavuşacak.

YOLLAR YAPILIYOR

Konuyla ilgili açıklama yapan Bakan yardımcısı Fatih Metin,   Gölköy çevresinde bulunan ulaşım yollarının Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ile Bolu İl Özel İdaresi arasında düzenlenen protokol ile yapılacağını belirti. Gerekli ödeneğin Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğünce tahsis edildiğini söyleyen Metin, resmi işlemlerin tamamlanmasına ve hava durumunun asfalt için uygun hale gelmesine müteakip Gölköy çevresinde yaklaşık 5 km’lik yol yapılacağının bilgisini verdi.

YAPILAŞMAYA İZİN VERİLMEYECEK

Gölköy Barajı çevresinde yapılaşmaya kesinlikle izin verilmeyeceğini dile getiren Bakan Yardımcı Metin, “Havza Koruma planlarına uygun olarak Gölköy mesire alanında bulunan piknik ve ortak kullanım alanlarında yapılan çalışmalar devam ediyor. En kısa süre içerisinde çalışmaları tamamlayarak Gölköy Barajı çevresinin Bolu halkına yakışır bir şekilde düzenleneceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Gölköy Bolulularındır ve Bolululara yakışır bir şekilde düzenleme yapılarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır” dedi.

 

6 yorum yapılmış
 • Bolib
  16 Haziran 2020 • 02:53
  2002'den beri neredesiniz kardeşim demezler mi adama ? Zaten kapıdan girerken ver bakam 15 lira diyorlar anında. Seben Gölü'de aynı durumda pislik ve kaçak avcılığın merkezi olmuş durumda. Bu doğal güzellikleri artık hak ettiği yere ulaştırın ulaştıramayacaksanız ihaleye çıkartın İnşallah hakeder çalışmalar.
 • CemaliDurukan
  16 Haziran 2020 • 03:17
  Gölköy etrafında Tur atmak için gittim kırmızı Arabam beyaz oldu önce yolunu asfalt yapım
 • kiyak
  16 Haziran 2020 • 04:49
  cemaatlere satın gitsin
 • Kyl
  16 Haziran 2020 • 11:15
  İnşallah yapılaşmaya izin verilmez
 • Birikim
  16 Haziran 2020 • 11:26
  Sadece yapılıyor başka bir şey yapılmıyor
 • Musto
  16 Haziran 2020 • 11:26
  Gölköyün yolları yapılsın kapıda otodan 8 tl alınıyor yol yok her taraf pislik içinde
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.