VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

ÖZCAN’DAN TASFİYE İDDİALARINA CEVAP

31 Temmuz 2015

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melik Gökçek’in olası bir erken seçimde CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan’ın ...

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melik Gökçek’in olası bir erken seçimde CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan’ın tasfiye edileceği iddialarına Özcan’dan yanıt gecikmedi. Özcan,” İlinizde tabanınız varsa yanlış işler yapmıyorsanız sizi kimse çizmez bir, çizemez iki” dedi.

Konuyla ilgili açıklama yapan CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan ise, “Bu adamın tutarlı bir tarafı yok. Bu adam ciddiye alınacak bir adam değil İlinizde tabanınız varsa yanlış işler yapmıyorsanız sizi kimse çizmez bir, çizemez iki” diye konuştu.

“CİDDİYE ALINACAK BİR ADAM DEĞİL”

Tanju Özcan, Gökçek’in tutarlı bir yanının olmadığını belirterek,” Bu iddiayı ortaya atan Türkiye’de adı hırsızlıkla, arsızlıkla, yolsuzlukla anılan bir adam, kim Melih Gökçek. Bu adamın tutarlı bir tarafı yok. Bu adam ciddiye alınacak bir adam değil bu bir. İkincisi bu Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir meselesi. Cumhuriyet Halk Partili olmayan sabah akşam Cumhuriyet Halk Partisi’ne küfür etmeyi adet haline getirmiş bir adamın iddiası bu. Bu deli saçması. Üçüncüsü siyasettir bu, her şey olur. Bizi bir önceki kurultay döneminde de daha seçime birkaç ay kala yaşanan kurultay sonrasında da birileri çizmişti. Birileri atmıştı. Liste dışı bırakmıştı. Bu işler böyle olmaz. İlinizde tabanınız varsa yanlış işler yapmıyorsanız sizi kimse çizmez bir, çizemez iki” dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.