VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER( 6 EYLÜL)

6 Eylül 2015

1- Kuzfındık köyü halkından; Münevver BAHAR'ın eşi, Merhum Nazif BAHAR, Fatma, Osman ve Ayşe BAHAR'ın babaları, Kamitlerin; Mustafa BAHAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Kuzfındık Köyü Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığında defnedilecektir.

2- Kastamonu İli halkından; Köroğlu Mahallesi sakinlerinden, Fatma ÇAKIR'ın eşi, Eda, Fatih, Talha ve Beyza'nın babaları, Yaşar, Ahmet, Mehmet, Nezahat KERİM, Hediye KERİM ve Hüseyin ÇAKIR'ın kardeşi; Hasan ÇAKIR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 
 Cenazesi bugün Bolu Merkez Ericek Köy Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

3- GÖYNÜK Alan Köyü halkından BOLU memursen Toki Konutları sakinlerinden, merhum Fatma KÜÇÜKSEYMAN'ın eşi, Muammer, Tefariye, Hayrettin ve merhum Bahattin KÜÇÜKSEYMAN'ın babaları, Mehmet, Hakkı, Muharrem KÜÇÜKSEYMAN'ın abileri; Fazlı KÜÇÜKSEYMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün GÖYNÜK Alan Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

4- KÜRKÇÜLER Köyü halkından Nizamettin DEMİRDÖĞEN'in eşi, Hacer, Müyesser, Nizamettin DEMİRDÖĞEN'in anneleri; Emine DEMİRDÖĞEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi bugün Kükçüler Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Diger Vefat Haberleri

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.