VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER ( 4 EYLÜL)

4 Eylül 2015

1- Pirahmetler Köyü halkından; Cafer ACAR Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.Cenazesi bugün Pirahmetler Köyü Camii’nde kılınacak cuma ve cenazenamazından sonra köy mezarlığında defnedilecektir.

2- Mudurnu Gedikler Köyü halkından Fatih ÇAKIR'ın babası, Emekli Postacı; Mehmet ÇAKIR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.Cenazesi bugün Mudurnu Gedikler Köy Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra Mudurnu Gedikler Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

3- Dörtdivan Cemaller Köyü halkından Muharrem YURDAKUL'ın eşi, Dursun YURDAKUL, Muharrem YURDAKUL ve Nazlı YURDAKUL'un annesi; Nercivan YURDAKUL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.Cenazesi bugün Dörtdivan Cemaller Köy Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namzından sonra Dörtdivan Cemaller Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

4- Kıbrıscık halkından Merhum İbrahim AKMAN'ın eşi, Hüseyin AKMAN, İsmail AKMAN, Cemal AKMAN ve Emine DAĞ'ın annesi; Naciye AKMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugun Kıbrıscık Merkez Camide kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra Kıbrıscık Merkez Mezarlığı'na defnedilecektir. Saat 11:00'de Kebap 14 önünden araç kaldırılacaktır.  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Diger Vefat Haberleri

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.