VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER.. 20 TEMMUZ PAZARTESİ

20 Temmuz 2015

Bolu Eşrafından, Y. Selami- Süreyya Hitit'in oğlu, Mine Hitit'in ağabeyi, Tuğçe ve Balkı Hitit'in babaları, Cemil Can- Nilay Sanbay'ın dayıları, Bostancıoğlu - Hitit - Karamanoğlu - Türkoğlu ailelerinin sevgili oğlu; Mithat HİTİT Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Kadı Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Mesciler Köyü eski aile mezarlığına defnedilecektir.

Sümer Mahallesi halkından Mustafa Durmuş Toğran hayatını kaybetti. Cenazesi bugün Sümer Mahallesi camisinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından kabaklılar Köyü mezarlığına defnedilecektir. Namazdan önce mevlid-i Şerif okutulacaktır.

İbrahim ÇAPAR   Tabaklar Mahallesi halkından  Davut ÇAPAR, Rafet PAŞA, Sait PAŞA ve Cumali PAŞA'nın babası, Bolun Esnaflarından İbrahim Onur ÇAPAR'ın dedesi;  

Cenazesi bugün Siteler camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.   Zeki KAYA   Seben Solaklar Köyü halkından Müjder KAYA'nın eşi, Esra ve Burak KAYA'nın babası, Rüstem ve Zelnaz KAYA'nın oğlu;   Cenazesi bugün Seben Merkez Camide kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Seben Solaklar Köy Mezarlığına defnedilecektir.  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Diger Vefat Haberleri

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.