VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

Bolu'da bugün vefat edenler (21/02/2012)

21 Şubat 2012

1- Ovadüzü Mahallesi halkından Fikriye ÇAYLAK'ın eşi, Durmuş ve Nimet ÇAYLAK'ın oğlu, Şerafettin, Durmuş ÇAYLAK ve Ayşe TAŞDEMİR'in babaları; Şerafettin ÇAYLAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Ovadüzü Mahalllesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Ovadüzü Mezarlığı'na defnedilecektir. Namazdan önce Mevlidi Şerif okutulacaktır.

2- Sazakşeyhler Köyü halkından Sabri ve Rahmi Tosun’un ağabeyleri, Emine Tosun’un eşi, Nazlı, Nazan, Nurgül ve Nuriye’nin babaları; Sami TOSUN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sazakşeyhler Köyü’nde öğle ve cenaze namazından sonra defnedilecektir.

3- Ulumescit Köyü halkından Merhum Mehmet Öztürk’ün eşi, Cevat Öztürk ve Nermin Erdemirli’nin anneleri, Ulumescit Köyü Muhtarı Mustafa Öztürk’ün yengesi; Nimet ÖZTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Ulumescit Köyü’nde ikindi ve cenaze namazından sonra defnedilecektir.

4- İzzet Baysal Mahallesi halkından Sevim Batır’ın eşi, Meltem Batır Kağanoğlu, Meral Batır Kolludemiroğlu ve Metin Batır’ın babası Cici Taksi eski şoförlerinden; Aydın BATIR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Öksüz Tekke Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çakmaklar Mezarlığı’na defnedilecektir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Diger Vefat Haberleri

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.