Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

GAZETECİLER BAŞKANINI SEÇECEK!

14 Ağustos 2014

Bolu Gazeteciler Cemiyeti (BGC) üyesi basın mensupları, 16 Ağustos’ta düzenlenecek cemiyet olağan genel kurulunda sandığa ...

Bolu Gazeteciler Cemiyeti (BGC) üyesi basın mensupları, 16 Ağustos’ta düzenlenecek cemiyet olağan genel kurulunda sandığa gitmeye hazırlanıyor. Seçimlerde iki aday başkanlık için yarışacak.

 

Caner Güngör’ün başkanlığını yaptığı Bolu Gazeteciler Cemiyeti’nde genel kurul heyecanı yaşanıyor. Başkan Güngör’ün bir dönem görev süresi sonrası yeni dönem için başkanlığa devam etmeyi düşünmediğini ve görev bayrağını devretme arzusu içinde olduğunu açıklaması sonrası, gözler BGC’de seçilecek ismin kim olacağına çevrildi. Güngör, Bolu basınının genç kalemlerinin önünü açma isteğinden kaynaklandığını belirttiği kararına dair yaptığı açıklamada, “Sandıkta seçilecek arkadaşlarımızın bir ağabey olarak yanlarında yer almayı sürdüreceğim. Genel kurulumuzun hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

İKİ ADAY VAR

16 Ağustos Cumartesi günü Bolu Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Toplantı Salonu’ndaki olağan genel kurulun saat 14.00’te start alacağı öğrenildi. Bolu’da gazeteciliğin örgütlenmesine öncülük eden Bolu Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni dönem başkanlığı için İhlas Haber Ajansı (İHA) Bolu Büro Şefi Bülent Velioğlu ile Anadolu Ajansı (AA) Bolu Büro Şefi Mehmet Emin Gürbüz’ün adaylıklarını genel kurula 48 saat kala ilan ettikleri öğrenildi.

1 yorum yapılmış
  • Esen turan
    13 Ağustos 2014 • 21:00
    Oyumu sarıgüle veriyrum ;) ;)
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.