Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

İŞTE MARMARAY'IN DETAYLARI!

16 Aralık 2013

Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Alaaddin Yılmaz, prestij projeleri arasında yer alan Kültür Park ve ...

Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Alaaddin Yılmaz, prestij projeleri arasında yer alan Kültür Park ve Yer Altı Katlı Otopark projesi ile proje dahilindeki yaya tünelinin Bolulular için çok büyük bir kolaylık olduğunu belirterek, “30 saniyede belediye meydanından pazaryerine geçebilirsiniz” dedi.

 

Bolu Belediye Başkan Adayı ve aynı zamanda mevcut Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Kültür Park ve Yeraltı Katlı Otoparkı projesinde sona yaklaşıldığının müjdesini verdi. Başkan Yılmaz, “Bolu Pazarı’na gidecek vatandaşlarımız yaya tünelinden geçerlerse, bu soğuk havada hem yorulmazlar hem de 30 saniye gibi kısa bir sürede pazar yerine ulaşabilirler” şeklinde konuştu.

ARAÇ GEÇİŞİ DE SAĞLANACAK

Bol-Aş'ın yanından Hal Sokak'a inen merdivenlerin olduğu yerden başlatılan tünel çalışmasında sona gelindiğini belirten Başkan Yılmaz, “Kültür Park ve Yer Altı Katlı Otopark projesi ile proje dahilindeki yaya tüneli inşaat devam etmesine rağmen çalışıyor. Pazar yerine geçen araç tünelinin ise henüz kabası bitmiş durumda. Hava şartları elverişli olursa vatandaşlar araçları ile 10 gün gibi kısa bir süre sonra  pazar yerinden  katlı otoparka geçiş  yapabilecekler. Çalışmalar bittiğinde her şey Bolu için güzel olacak ve Bolu’nun hayrına olacak” diye konuştu.

 

HİZMETLER SÜRECEK

Yer Altı Katlı Otopark ve yaya tüneline giren vatandaşlar için üç giriş çıkış noktası olduğuna dikkat çeken Yılmaz, Tünele giren biri Bol-Aş’a, Yukarı Çarşı’ya ve Belediye önüne çıkabiliyor. Bolu’da vatandaşlar yürüyerek istediği yere gidebilecek. Bu projenin hayata geçmesiyle birlikte vatandaşlarımız ulaşımlarını daha rahat bir şekilde sağlayabilecekler. Göreve geldiğimiz günden bu yana birçok projeyi vatandaşımızın hizmetine sunduk bundan sonra da hizmetkarlığımıza her yönüyle devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Seçim çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini de vurgulayan Başkan Yılmaz, “Bugün inşallah seçim çalışmalarına Stadyum Caddesi’nde ve Pazar yerinde devam edeceğiz” dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.