Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BELEDİYESPOR ŞOV YAPTI

20 Eylül 2013

Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımı, Galatasaray’dan transfer ettiği Genç Milli Takım oyuncusu ve Genç Milli ...

Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımı, Galatasaray’dan transfer ettiği Genç Milli Takım oyuncusu ve Genç Milli Takım Antrenörü Hasan Çelik ile resmi sözleşmeye imza attı. Yıldız oyuncular Ada Germen, Yağmur Mislina Kılıç, Nursevil Aydınlar ve Bihter Dumanoğlu törenden sonraki açıklamalarında Bolu’da olmaktan dolayı mutlu olduklarını ve başarı için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını dile getirdiler.

Bolu Belediyesi Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde düzenlenen törende konuşan Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımı Başkanı Gökhan Yaman, hedeflerinin öncelikle Play-Off, daha sonra ise 1.Lig olduğunu söyledi. Yaman, “G.Saray’dan 4 önemli ismi bugün itibariyle kadromuza kattık. G.Saray’dan yine 1 oyuncu olmak üzere, 1 yabancıyla birlikte 4 isim daha almak istiyoruz. Bu sene sağlam bir altyapı oluşturacağız. Okullarda oyuncu taramaları yapacağız. G.Saray’ın pilot takımı olduk. Yine Genç Milli Takım antrenörü Hasan Çelik’i göreve getirdik. Başarılı olacağız” dedi.

“HEYECANLIYIZ”

Bolu Belediyespor Antrenörü Hasan Çelik ise projenin kendisini heyecanlandırdığını ve Play-Off oynamak istediklerini söyledi ve G.Saray’dan gelen isimlerin ileride Bayan Voleybol Milli Takımı’nda oynayacaklarını belirtti. Konuşmaların ardında Çelik ile birlikte yıldız oyuncular Ada Germen, Yağmur Mislina Kılıç, Nursevil Aydınlar ve Bihter Dumanoğlu kendilerini Bolu Belediyespor’a bağlayan resmi sözleşmeye imza attılar. Bolu Belediyespor’un çiçeği burnunda transferleri Bolu’da olmaktan mutlu olduklarını ve Play-Off’a çıkacaklarına inandıklarını söylediler.

1 yorum yapılmış
  • sercan çalışkan
    21 Eylül 2013 • 21:00
    Bolu belediyespora geldiğiniz için çok mutlusunuz .. bir bolulu olarakdan hepinize başarılar dileriz . Umarım inşallah en iyi şekilde elinizden gelenin en güzelini yaparsınız BAŞARILAR ..! BOLUNUN SULTANLARI
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.