Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

SU KUYUSUNDA CAN PAZARI

15 Eylül 2013

D-100 karayolu Kuruçay mevkiinde bulunan bir benzin istasyonunda su kuyusuna düşen şahıs itfaiyenin çalışması sonrasında ...

D-100 karayolu Kuruçay mevkiinde bulunan bir benzin istasyonunda su kuyusuna düşen şahıs itfaiyenin çalışması sonrasında kurtarılırken, 112 sağlık ekiplerinin müdahale etmek istemesi üzerine, “Ben iyiyim. Üzerimi giyineyim tedavi edersiniz” dedi.

Edinilen bilgiye göre, olay D-100 karayolu Kuruçay mevkiinde bulunan bir benzin istasyonun arka bölümünde bulunan oto yıkama yağlama yapan işyerinde meydana geldi. İşyeri sahibi Ayhan Türk, 25 metrelik su kuyusunda meydana gelen arıza için tek başına kuyuya inmek istedi. Ancak bir anda ayağı kayan Türk, kuyunun dibine kadar düştü. Bağırarak çalışanlardan yardım isteyen Ayhan Türk çıkarılamayınca itfaiye ekiplerine haber verildi.

TEDAVİ OLMAK İSTEMEDİ

Olay yerine itfaiye kurtarma ekipleri, halatla su kuyusuna indi. Beline halat bağlanarak kuyudan çıkartılan Ayhan Türk olayın şokundan bir süre kurtulamadı. 112 sağlık ekiplerinin müdahale etmek istemesi üzerine, “Ben iyiyim. Üzerimi giyineyim ondan sonra tedavi edersiniz” diyerek ambulansa binmek istemedi. Polis ve sağlık ekiplerinin ısrarları sonrasında ambulansa götürülen Ayhan Türk ilk tedavisinin ardından İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi'nde tedavi altına alındı. Polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.