VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BASKETBOL İSYANI….

7 Ağustos 2013

Boluspor Basketbol Takımı’nın Eski Menajeri Yard. Doç. Dr. Yeşer Eroğlu Eskicioğlu, basketbol şubesinin kapanacağı yönündeki ...

Boluspor Basketbol Takımı’nın Eski Menajeri Yard. Doç. Dr. Yeşer Eroğlu Eskicioğlu, basketbol şubesinin kapanacağı yönündeki haberlerden sonra adeta ateş püskürdü. Boluspor Kulübü’nden bugüne kadar basketbol ile ilgili hiçbir açıklama yapılmamasına sinirlenen Eskicioğlu, “Birileri artık basketbol adına açıklama yapmalı” dedi.

Kurulduğu günden bu yana salon sporuna taraftar çeken ve futbol dışında basketbolu da sevdiren Boluspor Basketbol Takımı’nın kapanacağı yönündeki iddialar sporseverleri iyice gerdi. Basketbol Şubesi’nin kurulmasında büyük emeği bulunan Boluspor Basketbol Takımı eski menajeri Yeşer Eroğlu Eskicioğlu, yönetime ateş püskürdü. “Basketbol adına birileri artık açıklama yapmalıdır” diyen Eskicioğlu, “Neden yeni seçilen bir yönetim; Basketbol camiasında, 2 yıl içerisinde tarih yazan takımlardan bile daha fazla ses getiren BOLUSPOR BASKETBOL branşı hakkında açıklama yapmıyor? İki yıllık bir çalışmayı bir kalemde siliyor? Bir büyük oluşumla başladık. Basketbol Federasyonu içerisinde isim yaptık. Basketbol camiasında yer etmiş isimleri Bolu’ya getirdik. Türkiye Basketbol Milli takımlarını Bolu’ya çekmeyi başardık ve liglerden davet alır duruma gelmiş iken tam aksine bir revörs ile bu durumdayız. Gerçek dışı spekülasyonlar ile kapatmak adına bahaneler aramak… Bu mudur spor yöneticiliği ya da futbol yöneticiliği mi demeliyim? Sadece bir futbol maçının galibiyet pirim parasına kurulabilecek bir takım neden kapatılmak üzere ya da basitleştirilmeye çalışılıyor? Her sene sürekli yükselen bir grafik sağlanırken NEDEN şu anda amatörleştirilmeye hatta daha kötüsü kapatılmaya çalışılıyor?” diye isyan etti.

İNCEAYAN’DAN YANIT BEKLİYOR!           

 Boluspor Başkanı Mehmet İnceayan’a seslenen ve basketbolun ne durumda olduğunu soran Yeşer Eskicioğlu, “Milli takımlar Bolu’ya kampa gelsin, bu takımları Bolu’ya alalım hocam derken” arayıp soranlar şimdi neden telefonlarına çıkmıyor? İki büyük başkan ile çalıştık. Her ikisine de sorulmalı. Basketbol nasıl idare edildi? Futbol ile birlikte nasıl yürütüldü? Nasıl tüm maçlara Bolu’nun tüm protokolü ve Boluspor yönetimi akın akın geldi? Bu kadar mı zor? Ben basketbol sevdalısı ve bu branş için 15 yıldır çalışan, Bolu da yaşayan halktan biri olarak sormak istiyorum. Sayın Boluspor yeni başkanı ve yönetimi, BASKETBOL TAKIMI NE OLACAK?” ifadelerini kullandı.

BİRİ ÇIKSIN VE DESİN Kİ…

 Yaşananların kendisini çok üzdüğünü ve birilerinin çıkıp işi yapamıyorsa mertçe söylemesi gerektiğini vurgulayan Eskicioğlu, “Federasyonda Boluspor ve heyecanlı taraftarı konuşulurken, şimdilerde Boluspor Basketbol branşının maddi yetersizliklerden dolayı kapatılacağı konuşuyor. Ben bu işin oluşumunda gece gündüz çalışan biri olarak cevap istiyorum ve bu cevabı da kendime hak sayıyorum. Eminim benimle birlikte bu oluşum içerisinde yer alan bütün şube sorumlusu arkadaşlarım da bu cevabı merak ediyordur. Ailelerinden ayrı kalan, gece- gündüz sponsor arayan ve bir sinerji yaratan gönüllülerden bahsediyorum. Bu işi gerçekten kim yapıyor ise Boluspor yönetimi mi? Arkadan yönetenler mi? Kim sorumlu ise çıkıp sizin başlattığınız emeği biz yapamıyoruz ‘KAPATIYORUZ’ desin” şeklinde konuştu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.