Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

FENERBAHÇELİLER OTİSTİK ÇOCUKLAR İÇİN OKUL YAPACAK

24 Temmuz 2013

  Bolu Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Selçuk Zorlu dernek olarak kalıcı bir eser bırakmak istediklerini, otistik çocuklara ...

Bolu Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Selçuk Zorlu dernek olarak kalıcı bir eser bırakmak istediklerini, otistik çocuklara yönelik bir okul projesi üzerinde çalıştıklarını açıkladı.

Bolu Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Selçuk Zorlu ve yönetim kurulu üyeleri TSO Başkanı Türker Ateş’i ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundular. Selçuk Zorlu dernek faaliyetleri hakkında bilgi vererek, "Bizler sadece birlikte maç izleyen bir topluluk değiliz. Birçok alanda sosyal sorumluluk faaliyetleri yürütüyoruz. Bugüne kadar eğitime destek vermek için okul boyama işleri yaptık. Sinemaya hiç gitmemiş çocuklarımızı sinemayla tanıştırdık. Önümüzdeki günlerde bir sağlık taraması da başlatacağız. Asıl önemlisi, otistik engelli çocuklara yönelik bir okul projesi üzerinde çalışıyoruz. Şuanda araştırmalarını yapıyoruz. Veri toplamaya çalışıyoruz. Dernek olarak Bolu’da bu alanda kalıcı bir eser bırakmak istiyoruz" dedi.

TÜRKER ATEŞ'DEN DESTEK

Dernek yöneticilerini tebrik eden Türker Ateş, "Yeter ki böyle projeler üretilsin. Kurumlar nezdinde de bu projenin fizibilitesi, fonlaması gibi konularda araştırma ve yönlendirmeler yaparız. Elimizden gelen bütün desteği sizlere vermeye hazırız" diye konuştu.

Selçuk Zorlu ziyaret sırasında Türker Ateş’e, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün 100. yılı anısına 1907 adet bastırılan hatıra pullarından bir adet hediye etti.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.