Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BAŞKAN, NECDET GÖREN'İ ZİYARET ETTİ

24 Temmuz 2013

  Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, geçtiğimiz hafta kız kardeşi Hafize Başaran'ı kaybeden Necdet Gören'i ziyaret ...

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, geçtiğimiz hafta kız kardeşi Hafize Başaran'ı kaybeden Necdet Gören'i ziyaret ederek, başsağlığı dileğinde bulundu.

Alaaddin Yılmaz, beraberinde Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Belediye Meclis Üyeleri Haluk İnceler, Canan Akbay ve eşi Güler Yılmaz ile birlikte geçtiğimiz günlerde yakınlarını kaybeden ailelere başsağlığı ziyaretinde bulundu. Yılmaz ve beraberindekiler ilk olarak geçtiğimiz hafta kız kardeşi Hafize Başaran’ı kaybeden Bolu Belediyesi eski Başkanı Necdet Gören ve ailesini evinde ziyaret ederek, başsağlığı dileğinde bulundu.

Ziyaret esnasında eski başkan Necdet görenle kısa bir süre sohbet de eden Yılmaz daha sonra annesini kaybeden Tabaklar Mahallesi Muhtarı Emin Pulatlı’yı ve geçirdiği rahatsızlıklardan dolayı hakkın rahmetine kavuşan emekli ilköğretim müfettişi Bayram Yılmaz’ın da ailesini ziyaret ederek başsağlığında bulundu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.