Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

Başkan Yılmaz ,Dünya’nın en güzel kentindesiniz

6 Nisan 2013

Kadın girişimcileri desteklemek için Erzincan'a bisikletle giden KU GlobalAid öğrenci grubu Bolu’da mola verdi. Yurdaer ...

Kadın girişimcileri desteklemek için Erzincan'a bisikletle giden KU GlobalAid öğrenci grubu Bolu’da mola verdi. Yurdaer Otel tarafından verilen akşam yemeğinde Belediye Başkanı Aladdin Yılmaz 8 kişilik gönüllü bisikletçiyle bir araya geldi.

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz aralarında yabancı öğrencilerinde bulunduğu ekibe Bolu ile ilgili bilgiler verdi. Başkan Yılmaz yaptığı konuşmada, “Dünya’nın en güzel kentindesiniz. Buna inanarak söylüyorum. Dünya’da daha yeşil birçok yer görebilirsiniz. Ben güzelliği şöyle tanımlıyorum 4 mevsimi doyasıya yaşayabilen Dünya’da ve Türkiye tek şehir Bolu” dedi.

Günde ortalama 100 km yol almayı planlayan öğrenciler ayrıca; Sakarya, Bolu, Merzifon, Tosya ve Erzincan duraklarında gençlerin farkındalık, kadın hakları, kadın girişimciliğinin önemi ve sos yo-ekonomik eşitlik konularında neler yapabileceğiyle ilgili Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a bilgi verdiler.

Bolu Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projelerini soran öğrenciler, özellikle kadınlara yönelik bir çalışma olup olmadığı hakkında Başkan Yılmaz’dan bilgi aldılar. Bunun üzerine Başkan Yılmaz, “Geçtiğimiz yıl açtığımız Umut Evi’nin en üst katına, 2500 m2 alandan oluşan bir fitness merkezi ve kafeterya açtık. Orada insanlarımız hem spor yapacak ve stres atacak. Bu proje de inşallah Umut Evi ile birleşecek ve insanlarımız evlerine daha huzurlu ve mutlu gidecekler. Bizde sizler gibi sosyal projelere katkıda bulunmaya çalışıyoruz” dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.