VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

Kılıçdaroğlu demokrasisi...

14 Mart 2013

CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan’ın Çarşamba akşamı CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın hazırlayıp sunduğu ‘Tarafsız Bölge’ ...

CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan’ın Çarşamba akşamı CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın hazırlayıp sunduğu ‘Tarafsız Bölge’ programına son dakika kararı ile neden katılmaması “Özcan genel merkezden veto yedi” yorumlarına neden oldu. Bir süre sonra yorumların doğru olduğu ortaya çıktı. CHP Genel Başkanı kritik süreçte Tanju Özcan’ın ekrana çıkmasına izin vermedi. Ahmet Hakan bu iddiaları canlı yayında doğruladı.

 

Son dakika parti kararı programa katılamayan CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan hakkında açıklamalarda bulunan Ahmet Hakan, 'Bugün gün boyunca yayınladığımız tanıtım videolarında CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan'ın da programa katılacağını duyurduk. Ancak, Özcan, Ankara'dan İstanbul'a geldi. Özcan'ın programa katılması CHP Genel Merkezi'nden gelen bir telefon ile engellendi. Özcan da programa çıkmaktan vazgeçti. Bize CHP'liler, 'Neden CHP'lileri programınıza çıkarmıyorsunuz? CHP'lilere neden söz hakkı vermiyorsunuz?' siteminde bulunuyordu. Artık bu konunun muhatabı biz değiliz CHP Genel Merkezi'dir. Şikayetlerinizi oraya iletiniz' dedi.

GENEL MERKEZ ENGELLEMESİ

CHP Genel Merkezi'nden gelen telefon sonrası programa katılamayan Tanju Özcan, sosyal medya üzerinden attığı mesajlarla 'İleriki bir tarihte programa çıkacağım' demekle yetindi.

CHP Genel Merkezi dün akşam canlı yayınlara katılacak olan tüm milletvekillerinin programlara çıkmasını engelledi. Genel merkezin neden böyle bir tutum sergilediği bilinmezken, Kuzey Irak'ta serbest bırakılan kaymakam, asker ve polislerle ilgili sorulabilecek sorulara milletvekillerinin vereceği cevaplardan çekinmesinin neden olabileceği tahmin ediliyor.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.