Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

Askerlere moral ziyareti...

18 Aralık 2012

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz eşi Güler Yılmaz’la birlikte Doğu-Batı Kardeşlik Köprüsü Projesi kapsamında gittiği ...

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz eşi Güler Yılmaz’la birlikte Doğu-Batı Kardeşlik Köprüsü Projesi kapsamında gittiği Bitlis’te terörle mücadele eden Sağınlı Jandarma Karakol Komutanlığı’nı ziyaret ederek askerlere moral verdi. Karakola ilk kez bir belediye başkanının ziyaret ettiği belirtildi.

Sağınlı Jandarma Karakol Komutanı Başçavuş Kemalettin Özcan tarafından karşılanan Başkan Alaaddin Yılmaz ve eşi, karakolda görev yapan askerlerle de bir süre sohbet ederek çikolata dağıttı. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Sağınlı Karakol Komutanı Başçavuş Kemalettin Özcan, karakola ilk defa bir belediye başkanı tarafından ziyaret gerçekleştirildiğini ve Alaaddin Yılmaz’a minnettar olduklarını ifade etti.

"SİZİN İÇİN DUA EDİYORUZ"

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ise, terörle mücadele eden karakol askerlerine minnettar olduklarını belirterek, “Hepimiz sizin için dua ediyoruz. Bizler batıda rahat uyuyabiliyorsak sizlerin sayesindedir. İnşallah bu terör belasının bitmesine az kaldı. Hepinizle gurur duyuyoruz. Allah yardımcınız olsun. Dualarımız sabah akşam sizler için” diye konuştu. 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.