Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

AK Parti'den tören açıklaması...

30 Ağustos 2012

Ak Parti Bolu İl Tanıtım Başkanı Ayşe Bozacı, 30 Ağustos Zafer Bayramı törenlerine katılmadıkları yönündeki ...

Ak Parti Bolu İl Tanıtım Başkanı Ayşe Bozacı, 30 Ağustos Zafer Bayramı törenlerine katılmadıkları yönündeki eleştirilere yanıt vererek, "İl Başkanımız bir haftalık şehir dışı programı nedeniyle törenlere katılamadı. Ancak diğer üyeler törendeydi" dedi.

Ak Parti İl Teşkilatı adına basın açıklaması yapan Tanıtım Başkanı Ayşe Bozacı, "İl Başkanımız Ömer Sayın, bir haftalık şehir dışı programı sebebi ile 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına katılamamıştır. İl Başkanı Ömer Sayın'ı temsilen Ak Parti Sosyal İşler Başkanı ve İl Başkan Yardımcısı Tuncay Atlıkan ile beraberindeki 10 İl Yönetim Kurulu Üyesi törenlere iştirak etmiştir.

Milletimizin ortak değerleri olan böylesi günleri, şov malzemesine dönüştürülmesi tamda CHP ve onun sahip olduğu zihniyetle bire bir örtüşmektedir" dedi.

Ayşe Bozacı, açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi;

"Aziz milletimize layık olduğu insanca yaşama hakkını sağlayabilmek ve Büyük Komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi 'Ülkemizi muhasır medeniyetler seviyesine' çıkartabilmek için, Ak Parti iktidarı olarak son on yılda yaptığımız icraatlar herkesin malumudur. Bu tür yalan yanlış ve saptırılmış olaylarla gündemi meşgul eden, kendilerine siyasi çıkar elde etmeye çalışanlara fırsat verilmemesini temenni ediyor. Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Komutan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnetle anıyor, tüm ulusumuzun Zafer Bayramı'nı en içten duygularla kutluyorum."

1 yorum yapılmış
  • hıghway
    31 Ağustos 2012 • 21:00
    ya sizin hangi zihniyetre hizmet ettiğinizi blmeyen mı var. gün gelir sap döner.herkes ektiğini biçer
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.