Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

Nilüfer'den ilklere imza atıyor...

26 Haziran 2012

Yolcu taşımacılığında üst düzey hizmet vermeyi kendilerine ilke edinen Nilüfer Turizm Bolu Şubesi, Türkiye’deki şubeleri ...

Yolcu taşımacılığında üst düzey hizmet vermeyi kendilerine ilke edinen Nilüfer Turizm Bolu Şubesi, Türkiye’deki şubeleri arasında yine bir ilki gerçekleştirerek çalışanlarına iletişim ve müşteri memnuniyeti için seminer verdi.

Bolu’daki şubesini yaklaşık dokuz ay önce açan Nilüfer Turizm, ilklere imza atmaya devam ediyor. Babalar Günü’nde müşterilerine kalem hediye eden Bolu acentesi, şimdi de Türkiye genelindeki şubeleri arasında bir ilki gerçekleştirerek çalışanlarına seminer verdi.

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Nilüfer Bolu İşletmecisi Naci Keskin önderliğinde düzenlenen seminere eğitimci olarak İstanbul Üniversitesi’nden emekli öğretim görevlisi İletişim ve Halkla İlişkiler Uzmanı Ali Galip Öztürk katıldı. Kabin Hizmet Müdürü Eray Aktaş’ın da hazır bulunduğu seminerde, otobüslerde görevli ve bilet satışı yapan çalışanlara eğitim verildi. Slayt gösterisi eşliğinde verilen seminerde etken iletişim becerileri ve koşulsuz müşteri mutluluğu konuları ele alındı. Nilüfer Turizm Bolu Şubesi’nde çalışan 10 personelin katıldığı seminer başarıyla tamamlandı.

1 yorum yapılmış
  • Emine BAYRAMOĞLU
    5 Temmuz 2012 • 21:00
    Nilüferle yolculuk yapmak bir ayrıcalık zaten. Bir seyahatimde denk geldim . Muavin o kadar nazik kibar ve misafirperver davrandıki arabadan inesim gelmedi. Kendilerini katlitelerinden ve bu konudaki hassasiyetlerinden dolayı tebrik ediyorum.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.