VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

Gerede ambulansına kavuştu..

27 Nisan 2012

Bolu’nun Gerede ilçesi Devlet Hastanesi’nin ihtiyacı olan tam donanımlı ambulans temin edilerek kullanılmaya başladı. Geredeli AK ...

Bolu’nun Gerede ilçesi Devlet Hastanesi’nin ihtiyacı olan tam donanımlı ambulans temin edilerek kullanılmaya başladı.

Geredeli AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Kaymakam Arslan Yurt, Belediye Başkanı Ömer Baygın ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Allar’ın, geçtiğimiz günlerde Sağlık Genel Müdürü Prof. Dr. Ali Coşkun’u ziyaret etti. Ziyaret sırasında genel müdüre, Gerede Devlet Hastanesi’nin tam donanımlı bir ambulansa ihtiyacı olduğu belirtildi. O isteğe yanıt gecikmedi ve tam donanımlı ambulans ihtiyacı karşılandı. Gerede Devlet Hastanesi garajına giren yaklaşık 200 Bin TL değerindeki tam donanımlı ambulans, yapılan törenle birlikte Gerede Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Yücel tarafından Gerede Devlet Hastanesi Başhekimi Atilla Cengiz’e teslim edildi.

Yeni ambulansın tanıtımı sonrası açıklama yapan Gerede Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Yücel, “Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Sağlık Genel Müdürü Prof. Dr. Ali Coşkun, Gerede Kaymakamı Arslan Yurt, Belediye Başkanı Ömer Baygın, İl Sağlık Müdürü Dr. Mahmut Arık ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Allar’a şükran ve teşekkürlerimi sunuyorum. Bu isimler sayesinde ilçemize kazandırılan tam donanımlı ambulansla vatandaşımıza daha iyi hizmet vereceğiz” dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.