VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

45 yaşındaki kadının zaferi!

18 Ocak 2012

Bolu’da 12 yıldan bu yana sinir tedavisi gören Zeynep Oğuz (45) polisin desteği sayesinde hayata ...

Bolu’da 12 yıldan bu yana sinir tedavisi gören Zeynep Oğuz (45) polisin desteği sayesinde hayata sıkıca tutunup 45 yaşında ehliyet aldı.

Bolu Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği’nin hayata geçirdiği “Spor engel tanımaz” projesi, hasta bir kadını hayata bağladı. 12 yıldan bu yana sinir tedavisi gören Zeynep Oğuz (45), polis ekiplerinin kızını spora başlatmasıyla büyük sevinç yaşadı. Polisler, hasta kadının 13 yaşındaki kızı İremsu Oğuz’u her sabah evinden ekip otosuyla alıp okçuluk antrenmanlarına götürdü. Bu sırada annesi de çocuğuna sahip çıkan polislere teşekkür ederek, kendisinin de sinir tedavisi gördüğünü söyledi. Emniyet buna da sessiz kalmadı. Çocuğuyla birlikte kadın da spor sahasına götürüldü. Burada hem kızına hem de kadına psikolojik destek verildi. Emniyet Müdürlüğü’nde düzenlenen törene 45 yaşındaki Zeynep Oğuz da katıldı.

Polislerin kendisini ve çocuğunu hayata bağladığını söyleyen Zeynep Oğuz, “Benim çocuğum bildiğiniz hapis yaşar gibiydi. Emniyet geldi onu spora götürdü. Kızımın hayatı değişti. Onla ilgilenen hocası bana da destek oldu. Adeta psikologluk yaptı. Ben 12 yıldır sinir tedavisi görüyordum. Ama polislerimizle iç içe girince hiçbir şeyim kalmadı. Artık tedavi görmüyorum. Onların desteği sayesinde 45 yaşımda ehliyet sahibi oldum. Araba koltuğuna oturmaya korkarken şimdi ehliyetim oldu” diyerek polislere teşekkür etti.

Vali İbrahim Özçimen ve İl emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar’la sohbet eden kadın, daha sonra kızıyla birlikte objektiflere poz verdi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.