VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

Gül'den Bolu'ya övgü dolu sözler

5 Ocak 2012

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Bolu'ya yaptığı ziyarette belediye önünde halka hitap etti. Bolu'nun güzelliklerle dolu bir ...

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Bolu'ya yaptığı ziyarette belediye önünde halka hitap etti. Bolu'nun güzelliklerle dolu bir il olduğunu söyleyen Gül'e, halkın sevgisi dikkat çekti.

Valilik ziyareti sonrası Bolu Belediyesi'ni ziyaret etmek için belediyeye gelen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, burada halka seslendi. Uzun zamandır Bolu'ya gelmek istediğini söyleyen Cumhurbaşkanı Gül, "Bolu, Türkiye'nin en güzide illerinden biridir" dedi. Kendisine sevgi gösterilerinde bulunan vatandaşlara hitaben konuşan Abdullah Gül, sözlerine şöyle devam etti: "Her zaman ya üstünüzden ya da otobanınızdan geçtim. Bugün gün boyu ve yarın sabah burada olacağım. Sizlerle birlikte olacağız. Siz, bu ülkenin en değerli vatandaşlarısınız. Allah buraya her türlü güzelliği vermiş. Doğanın bütün güzelliği sizlerle. Kucak kucağa sizler onun içindesiniz."

Bazen insanların bulunduğu yerin güzelliğini ve kıymetini içinde yaşayınca göremediğini anlatan Gül, şöyle konuştu: "Ama dışarıdan bakınca bu ilin insanın gözünü kamaştıran güzellikleri çok az yerde bulunur. Dağlarınız, gölleriniz ve yaylalarınız. Hepsi de birbirinden güzel. Tabii ki insanları da güzel olunca tabiatın güzelliğiyle birleşince bunun ayrı bir tadı olur. Türkiye'nin her tarafı doğusu batısı güneyi kuzeyi birbirinden güzel, birbirinden farkı yok. Ama Bolu'nun tabiat güzellikleri Türkiye için bir servettir. Birbirinizi ne kadar çok sever ve dayanışma içinde olursanız, yöneticilerinizle ne kadar dayanışma içinde olursanız o ilde güzel şeyler olur. Bolu'da çok daha güzel şeyler olacak. Bolu bir servet. Bu servet biraz gizli duruyor. Bu gizlilik inşallah bütün Türkiye'ye ve dünyaya tanıtılacak ve dünyanın dört bir tarafından insanlar gelecek, görecek ve buranın güzelliklerinden onlar da nasibini alacaktır."

Cumhurbaşkanı Gül, konuşmasının ardından Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.