VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

Yeniçağa futbol sahasına kavuşuyor

16 Aralık 2011

Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun yaptığı açıklamada Yeniçağa ilçesinde Sentetik futbol sahası yapımına başlandığını ...

Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun yaptığı açıklamada Yeniçağa ilçesinde Sentetik futbol sahası yapımına başlandığını bildirdi..

Ercoşkun yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Yeniçağa İlçe Teşkilatımız ve İl Genel Meclis Üyeleri Recai Çağlar ile İrfan Yücel’in talepleri neticesinde Geçlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde saha ile ilgili proje çalışmaları tamamlandı. Bu aşamadan sonra milletvekili arkadaşım Fehmi Küpçü ile birlikte mevcut sahanın şartlarının iyileştirilerek sentetik yeni bir saha yapımı için Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Suat Kılıç’ı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdik. Sayın Bakanımızın olurları ile ihtiyacımız olan 200 bin TL. il müdürlüğümüze aktarıldı. Kasım ayı içinde başlayan çalışmaların bu ay içinde tamamlanmasını bekliyoruz” dedi. Tesisin ilçe için önemine dikkat çeken Ercoşkun, “Bolumuzun en güzel tabi güzelliklerine sahip ilçelerimizden birisi olan Yeniçağa’mıza ilçe ile aynı adı taşıyan Yeniçağa Gölünün kenarında böyle bir spor tesisi kazındırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu tesisin Bolu amatör spor camiasının önemli bir eksikliğini giderdiğini düşünüyorum. Bu tür sentetik sahaların ilimizin diğer bölgelerine kazandırılması için gerekli çalışmaları da yapıyoruz” ifadelerini kullandı. 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.