Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

AK GENÇLİK BİR ARAYA GELDİ

20 Eylül 2021

.................................................................

AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Karaçayır Parkı’nda 150 gencin katılımıyla ‘Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ etkinliği düzenlendi.

Bolu’nun birçok mahallesinde gerçekleştirecek olan ve ilki Karaçayır Mahallesi’nde yapılan buluşmaya Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, AK Parti Bolu İl Başkanvekili Cemil Akay, İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bayrak, Bolu Belediye Meclisi AK Parti Grubunu temsilen Kamuran Avcı, il ve gençlik kolları yönetimi, AK Gençlik Karaçayır Mahalle Başkanı Yusuf Yasin Kara ile onlarca genç katıldı.

“BU ÜLKENİN NERELERE GELDİĞİNİ ANLATMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Etkinlikte konuşan Bolu Milletvekili Arzu Aydın “Bazen size geçmişe dair bir şeyler anlatıyoruz. Geçmişte hastaneler böyleydi, geçmişte yollar şöyleydi. Bazen bize kızdığınızı biliyoruz, geçmişte onlar yapıldı ama bundan sonrası dediğinizi biliyoruz. Bize düşen vazife de; bu mekanın neredeyken nereye geldiğini söylemek. Aynı şekilde Atatürk Orman Parkı’nın kötü durumda olduğunu söylemek isterim. Bundan iki hafta önce bir köye gittik ve bir anne şu ifadeyi kullandı; ‘Allah sizden razı olsun, Alaaddin Başkan Atatürk Orman Parkı’nı yaptı ancak ben geçen gün çocuğumla oraya gittiğimde, 3 yaşında bir çocuğun orada bir oyuncağın tahtaları çürümüş ve oraya ayağını kaçtığını görünce, ebeveyni o tahtaları kırarak çocuğunu kurtardı’ dedi. Mekanı yapmak çok önemli evet ama ona sahip çıkmak, ona değer katmak daha da önemli. Biz o yüzden sizinle konuşurken şunu anlatmaya çalışıyoruz. Bu ülkenin geçmişte nerede olduğunu ve nerelere geldiğini, dilimiz döndüğünce anlatacağız. Kime anlatacağız? Geçen gün kupa verdiğimiz gençlere anlatacağız” dedi.

“SİZE BU KONUDA HAKSIZLIK EDİYORUZ”

Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü ise, “Z Kuşağı diye bir kavram oluşturuldu. Biz vekilimde geçen Kastamonu’ya gittiğimizde, oradaki sel felaketi dolayısıyla, daha önce Köyceğiz’de Muğla’da ve Antalya’daki yangınlara iştirak ettiğimizde, bu toprakların çocuklarının her dünya görüşünden insanın, sahada olduğunu gördük. Bence alttan gelen gençlik, gerçekten milletine, medeniyetine inanan ve güvenen bir gençlik. Dolayısıyla Z kuşağı, biraz öteleme anlamıyla söylenen şeylerden bir tanesi diye düşünüyorum. Bir de gençlerle ilgili, ben de iki genç babası olarak; burada genç kardeşlerimize yaşlarını sorduğumuzda yaşları 17-18-20-25 yaşlarında. Benim de ellerinizden öper biri 21 ve 17 yaşında iki evladım var. Onlara baktığımda, size baktığımda siyaseten yol yürüdüğüm dava arkadaşlarımıza baktığımızda gerçekten gençler alttan dolu dolu geliyor. Öncelikle size teşekkür ediyoruz. Size bu konuda haksızlık ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“MAHALLELERDE GENÇLERLE BULUŞMAYI İSTEDİK”

AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bayrak da “Mahalle kültürü, bizim için mihenk taşıdır. Çocuklar mahallede büyür, dostluklarını mahallede kurarlar. Cumhurbaşkanımızın takdirleriyle; mahallelerde gençlerle buluşmayı istedik. Bu kapsamda merak ettiğiniz birçok soruyu sorabilirsiniz. Hepinizden güzel sorular bekliyorum. Allah’a emanet olun” diye konuştu.

 • AK GENÇLİK BİR ARAYA GELDİ
 • AK GENÇLİK BİR ARAYA GELDİ
 • AK GENÇLİK BİR ARAYA GELDİ
2 yorum yapılmış
 • AkGen
  20 Eylül 2021 • 13:08
  Hiç haberimiz olmadı
 • Vatanda
  22 Eylül 2021 • 08:31
  Gençliği manevi olarak oldurduler şimdi gerçekten oldurmek istiyorlar galiba neden kimsede maske yok ?
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.