Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

MUTASYONLU VİRÜS KIRIP GEÇİRİYOR

3 Nisan 2021

..................................................

Haber: Eda GÖK

Bolu’da mutasyonlu virüsle birlikte tırmanışa geçen koronavirüs vaka sayısındaki artış sürerken son açıklanan verilere göre 100 bin kişiye düşen vaka sayısında geçen hafta 183.61 olan rakam bugün 287.80’e yükseldi. Vaka sayısındaki inanılmaz artış dikkat çekerken sağlık çalışanları da zor anlar yaşamaya başladı.

Mutasyonlu virüsün ortaya çıkması koronavirüs vaka sayılarında da korkunç artışlar yaşanmasına neden oluyor. Bolu'da 13-19 Mart tarihleri arasında 100 bin kişiye düşen vaka sayısı 100.38 iken aradan geçen bir haftanın sonunda 20-26 Mart arasındaki süreçte koronavirüs vaka sayısı 183.61’e yükseldi. Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan son verilere göre ise 27 Mart-2 Nisan arasındaki kentteki vaka sayısı büyük bir artışla 287.80 oldu.

Daha hızlı bulaş riski olan koronavirüsün hızla yayılması sağlık çalışanlarına da zor anlar yaşatmaya başladı. Hastaneye giden vaka sayılarındaki artış dikkat çekerken sayıların tırmanışa geçmesi tedirginlik yaratıyor.

 

  • MUTASYONLU VİRÜS KIRIP GEÇİRİYOR
1 yorum yapılmış
  • Fikretpnar
    3 Nisan 2021 • 22:35
    Millet,mutlumusunuz böyle ha,Izzet baysal caddesini tiklim tıkış doldurun,isin ciddiyetini anlamaniz icin herkesin bir veya birkac yakınını kaybetmesi mi gerekiyor Allah akil fikir ihsan eylesin diyorum başkada bişey demiyorum.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.