Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BAŞKAN ÖZCAN'DAN MUHARREM İNCE YORUMU

2 Mart 2021

..........................................................

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, uzun yıllardır partide yan yana birlikte olup destek verdiği Muharrem İnce ile yollarının nasıl ayrıldığını ilk kez açıkladı. Özcan, kendisinin belediye başkanı adayı olmasını istememesi nedeniyle İnce ile siyaseten yolları ayırdığını söyledi.

Başkan Özcan, canlı olarak yayınlanan ‘Şeffaf Masa’ programında CHP’den ayrılarak yeni bir parti kuran Muharrem İnce ile yollarının nasıl ayrıldığını anlattı. Özcan, belediye başkanı adayı olmasının ardından birlikte yol yürüdüğü İnce ile siyaseten yollarının ayrıldığını belirterek, “Muharrem İnce ile benim dostluğum ve abi kardeş ilişkim belli. Muharrem İnce ile siyaseten yol ayrımımız nerede oldu? Ben belediye başkanlığına aday olmak istiyorum dedim. “Niye rahatını bırakıp gitmek istiyorsun” dedi. “Çünkü Bolu’yu seviyorum” dedim. Muharrem İnce benim belediye başkanı adayı olmamı istemedi, bende istiyorum dedim. Ondan sonrasında miting yapmak istedi. Bende genel başkan dahil miting yapılmasına karşı olduğumu söyledim. İstanbul seçimlerinden bir gün önce Bakırköy’de karşılaştık ve orada görüştük. Bayramlarda ve özel günlerde telefonla görüşüyoruz. “ diye konuştu.

İnce’nin kendisine yeni kuracağı partiye katılma teklifinde bulunmadığını açıklayan Özcan, şunları söyledi:

“Bana herhangi bir şekilde ‘Gel Memleket Hareketine katıl’ demedi. Hatta ben basın açıklamamda zarar verir şeklinde açıklamalarım nedeniyle bana sitem eden mesajlar attı. Geçen günü yine telefonla konuştuk. Öğretmenler gününde ben onu ararım, babalar gününde aradım, dini bayramlarda ararım.”

1 yorum yapılmış
  • Kenan
    3 Mart 2021 • 16:59
    Bu CHP bölündükçe gelecek seçimde barajı aşamazlar tamamen kaybolur hayırlısıda bu
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.