VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

SAHTE GELİN BOLU'DA DA DOLANDIRMIŞ

20 Şubat 2021

..................

Türkiye’yi sarsan sahte gelin çetesiyle ilgili 45 ilde dolandırıcılık yapıldığı ortaya çıkarken, Bolu’da aynı yöntemle dolandırıcılık olayının gerçekleştiği ortaya çıktı.

Show TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME' programındaki ortaya çıkarılan sahte gelin çetesi üyelerinden 7’si gözaltına alınırken, Türkiye'nin 45 ilinde dolandırıcılık yapıldığı öğrenildi. Bolu’da da bir şahsın 20 bin TL dolandırıldığı ortaya çıktı. 

DAMATLAR GERÇEK KIZLAR SAHTE

Her şey sahte gelin Melisay’ın annesi Dilek Köse’nin 6 Ocak’ta Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME’ye başvurmasıyla başladı. Dilek Köse, kızının evlilik çetesinin elinde zorla tutulduğunu iddia etti. "Damatlar gerçek, kızım sahte" diyen anne, Melisay’ı eve dönmeye çağırdı. Sahte gelin Melisay da Türkiye’nin önünde annesi ve mağdurlarla yüzleşti. Önce sahte gelin Melisay’ın eski sevgilisi ve imam nikahlı eşi Emirhan, ardından sahte gelin Hülya Söyler gözaltına alındı.

EŞ ZAMANLI OPERASYONLAR YAPILDI

Olayların başlangıcından tam 38 gün sonra, 12 Şubat’ta emniyet güçleri tarafından büyük operasyon başlatıldı. 38 günün sonunda bildiği tüm gerçekleri Didem Arslan Yılmaz'a itiraf eden Melisay, Ağrı ve İstanbul Organize ve Kaçakçılık Şube ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Polis ekipleri, Melisay ile birlikte toplamda 7 dolandırıcıyı gözaltına aldı.

 • SAHTE GELİN BOLU'DA DA DOLANDIRMIŞ
 • SAHTE GELİN BOLU'DA DA DOLANDIRMIŞ
 • SAHTE GELİN BOLU'DA DA DOLANDIRMIŞ
3 yorum yapılmış
 • Vatandas
  21 Şubat 2021 • 08:16
  O değilde şu sunucu karı bu sahtekarı polisler alırken kucaklaya kucaklaya bi hal oldu ya en çokta ona sinir oldum düğünlerde kırıta kırıta garibanları milyonlarca lira çarp orda iki göz yaşı oh ne ala
 • Necati
  21 Şubat 2021 • 16:35
  Bekar Amcam da oltaya takıldı İstanbuldan gelip yasal işlem için hukuk mücadelesi verelim dedik ismi cismi adresi vs bulgu yok 1 hafta sonra geçtiğimiz yıllarda Müge'de rastlamış seni götüreyim dedim ele güne karşı ayıp diye gitmedi traktörü öküzleri sattı çok sarsıldı
 • Muhammet
  24 Şubat 2021 • 17:24
  Emniyet o kadar uyarıyor halen dolandırıcılık mağdur olunuyor internet bilmeyen bitenden yardım istesin oluyomu böyle
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.