VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

AKŞENER BOLU'YA GELİYOR

19 Ekim 2020

..............................

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bir dizi ziyaret gerçekleştirmek ve vatandaşın sorunlarını yerinde dinlemek için 22 Ekim Perşembe günü Bolu’ya geliyor.

Türkiye’yi adım adım gezen, gerçekleştirdiği ziyaretlerle vatandaşın sorunlarını kamuoyu gündemine getiren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Bolu halkıyla buluşmak için 22 Ekim Perşembe günü Bolu’ya geliyor. “Anadolu’nun Anası” ve “Topuklu Efe” lakabı ile Türk milletinin kalbinde yer eden, Türkiye’nin ekonomik sıkıntılar başta olmak üzere gerçek gündemini yakından takip eden, esnaf ve çalışanların sorunlarını gerçekleştirdiği ziyaretlerle yerinde dinleyen, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in bu defa durağı Bolu olacak.

AKŞENER BOLULU VATANDAŞLARLA BULUŞACAK

Genel Başkan Akşener’in gerçekleştireceği ziyaretten büyük memnuniyet duyduklarını belirten İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş “Siyasi liderimiz, Değerli Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in Bolu’ya yapacağı ziyaretten büyük mutluluk duyuyoruz. Genel başkanımız bildiğiniz gibi Anadolu şehirlerine ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Suni gündemlerle Türk halkının oyalandığı şu günlerde, esnafımızın, çalışanımızın, emeklimizin ve öğrencilerimizi dertlerini yerinde dinliyor. Bu güne kadar verdiği sözlerin arkasında durarak, alnı ak, başı dik siyaset yöntemi ile hepimize örnek olan, aynı yolda yürümekten büyük mutluluk duyduğumuz, onur duyduğumuz Genel Başkanımızı Bolu’da ağırlayacağız"

İLK DURAK DÖRTDİVAN OLACAK

"Genel Başkanımızın Bolulu vatandaşlarımızla buluşacağı ilk durak Dörtdivan olacak. Dörtdivan’da Sayın Akşener vatandaşımızla buluşup hasbıhâl edecek, dertlerini dinleyecek. Dörtdivan programının devamında Bolu merkeze gelecek. Bolu merkezde belediye ziyaret programımız gerçekleşecek. Genel Başkanımız, Belediye Başkanımız Tanju Özcan’ı makamında ziyaret edecek. Bolu merkez programının devamında vatandaşlarımızla ve esnafımızla buluşacak. Genel Başkanımız gerçekleştireceği esnaf ziyaretlerinde Bolumuzun sorunlarını ilk ağızdan vatandaşlarımızdan dinleyecek. Bolu merkezden sonra Meral Hanım Mudurnu’ya geçecek ve orada vatandaşlarımızla buluşacak. Partimiz adına güzel verimli bir ziyaret olacağını düşünüyoruz. İYİ Partililer olarak memleketimizin ve vatandaşımızın dertleriyle yakından ilgilenmeye devam ediyoruz. Bolumuzun sorunlarını da yine genel merkezimizle birlikte takip etmeye devam edeceğiz"

3 yorum yapılmış
 • Tamerlang
  20 Ekim 2020 • 12:01
  Milletin derdi yok ,derdi olan hain halk dusmani muhalefettekilerdir.
 • Bolulu
  21 Ekim 2020 • 09:38
  Meral ablamız Boluya hoş gelsin.2023 Adayımız kendileri.
 • EMEKLESNAF
  21 Ekim 2020 • 21:50
  GELSİN SAYIN MERAL AKŞENER GELSİN DEMİR LEYDİ GELSİN MUHALEFETİN KRALI .GELSİN SÖZÜ ÖZÜ BİR OLAN LİDER SEFALAR GETİRSİN SELAM OLSUN...
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.