VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"SALGINLA MÜCADELEMİZ KARARLILIKLA SÜRECEK"

17 Ekim 2020

.........................

Bolu Valisi Ahmet Ümit’in öncülüğünde kentte yapılan korona virüs denetimlerine 643 ekip 2.259 personel katıldı. Vatandaşlara korona virüs  tedbirlerine uyma çağrısında bulunan Vali Ümit, “Salgın bitene kadar birlikte çalışmaya, kurallara birlikte uymaya ve mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi.

Korona virüsle Mücadele Kapsamında alınan kurallara ve alınması gereken önlemlere ilişkin İçişleri Bakanımızın talimatları ile yaşamın tüm alanlarını kapsayacak şekilde “Sağlık İçin Hepimiz İçin” sloganıyla 81 İlde eş zamanlı olarak yapılan Covid-19 denetimleri ilimizde de yapıldı. Bolu Valisi Ahmet Ümit’in öncülüğünde kentte yapılan korona virüs denetimlerine 643 ekip 2.259 personel katıldı. Vali Ahmet Ümit’in korona virüs tedbirleri denetimlerinde İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Ömer Ersever, İl Tarım ve Orman Müdürü İzzet Murat, İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin Demirkol, Ticaret İl Müdürü Ersin Terzi ve denetim ekipleri hazır bulundu.

VALİ ÜMİT, DENETLEMELERE KATILDI

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatları doğrultusunda ülke genelinde olduğu gibi ilimizde de yapılan korona virüs tedbirleri denetimi kapsamında Bolu Valisi Ahmet Ümit denetlemelere bizzat katıldı. İlk olarak Sağlık Mahallesi Pazarına giderek salgınla mücadelede alınan tedbirleri yerinde denetleyen Bolu Valisi Ahmet Ümit, Pazar yerinde bulunan esnafın ve vatandaşların talep, istek ve önerilerini dinledi, Korona virüs tedbirleri hakkında hatırlatmalarda bulundu.

“SALGINLA MÜCADELEMİZ KARARLILIKLA DEVAM EDECEK”

Hayatın her alanında maske, mesafe ve hijyen kurallarına riayet edilmesi gerektiğinin altını çizen Vali Ümit, “Özellikle Pazar yerlerinde alınan tedbirlerin uygulanmasında daha dikkatli olmalıyız. Sizlerden maske kullanımına, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına her zamanki gibi özen göstermenizi, ev ziyaretleri yapmamanızı, kalabalık ortamlarda bulunmamanızı ve il dışından gelenlerle yakın temastan özenle kaçınmanızı önemle rica ediyoruz. İnancımızdan, kültürümüzden, medeniyetimizden gelen özelliklerimiz var. Yaşlılar ziyaret edilir, küçükler sevilir, büyükler sayılır. Ama ne yazık ki pandemi döneminde bunlara ara vermek zorundayız. Salgın bitene kadar birlikte çalışmaya, kurallara birlikte uymaya ve mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi.

 • "SALGINLA MÜCADELEMİZ KARARLILIKLA SÜRECEK"
 • "SALGINLA MÜCADELEMİZ KARARLILIKLA SÜRECEK"
 • "SALGINLA MÜCADELEMİZ KARARLILIKLA SÜRECEK"
 • "SALGINLA MÜCADELEMİZ KARARLILIKLA SÜRECEK"
4 yorum yapılmış
 • Keskin
  17 Ekim 2020 • 12:59
  Denetim var sonuç yok Virüs hızla yayılıyor Sağlık emekcilerine yazık oluyor Kural tanımazlar yine sokaklarda Allah ıslah etsin
 • Bolusever
  17 Ekim 2020 • 20:07
  Buradan üst mevki büyüklerime sesleniyorum o kadar denetim yapılıyor ama daha birkez bile sanayi sitesi denetlenmedi buraya günlük binlerce insan giriyor çıkıyor ve dikkat eden kişi sayısı cok az buna esnaf arkadaşlarda dahil gelen müşteri olarak sayılan kişiler de sayın Valim bu konuyu gündeminize almanızı Rica ederim.
 • Ziya
  18 Ekim 2020 • 10:03
  Genç kesimin çoğunluğu umrunda değil sokakta uyarmama rağmen bize % 1 olsada ölüm çok nadir kendinize bakın diyor
 • yuksel14
  18 Ekim 2020 • 10:15
  güldürme vali bey böylemi devam edecek iç içe geziyorsunuz pazarlar üstüste hiç bir sıkı denetim ve uygulama yok..zaten olamaz serbest bırakıldı millet azalsın..diye..
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.