VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BAŞKAN ÖZCAN ESNAFI DİNLEDİ

14 Ekim 2020

..................................

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Gölyüzü Mahellesi’nde esnaf ve vatandaş ziyaretinde bulundu. Bahar Sokak sakinleri, Başkan Özcan’a kısa süre önce yapılan çalışmalar ile sokaklarının çehresi değiştiğini ve güzelleştiğini ifade ederek, teşekkürlerini ettiler.

Salı günü öğleden sonra Gölyüzü Mahallesi’ne giden Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a, Belediye Meclis Üyesi Asuman Şentürk Tekin, Belediye Başkanlığı Sözcüsü Rasim Özdemir ve Halkla İlişkiler Müdürü Leyla Beykoz eşlik etti.

ESNAFIN SIKINTI VE ÖNERİLERİNİ DİNLEDİ

Belediye Başkanı Tanju Özcan, burada Bahar Sokak’taki işyerlerini dolaşarak, esnaf ve vatandaşların istek ve şikâyetlerinin olup olmadığını sordu.  Özcan, ayrıca kendisine iletilen çay teklifini de geri çevirmeyerek vatandaşlarla birlikte çay eşliğinde sohbet etti. Samimi anların yaşandığı sohbette Bahar Sokak sakinleri, Başkan Özcan’a kısa süre önce yapılan çalışmalar ile sokaklarının çehresi değiştiğini ve güzelleştiğini ifade ederek, teşekkürlerini sundular.

 • BAŞKAN ÖZCAN ESNAFI DİNLEDİ
 • BAŞKAN ÖZCAN ESNAFI DİNLEDİ
 • BAŞKAN ÖZCAN ESNAFI DİNLEDİ
3 yorum yapılmış
 • AHMET
  15 Ekim 2020 • 09:19
  BAŞKANIM ARTIK BİZİM DAĞKENT MAHALLESİ 2. ETAP TOKİ ÇEVRESİNİDE BİR GÜZELLEŞTİRSENİZ. YOLU DAR, KALDIRIMLAR YETERSİZ. SOSYAL ALANIMIZ KISITLI. ÜNİVERSİTE BAĞLANTI VİYADÜĞÜMÜZ YAPILACAK MI? GELİŞ YÖNÜ KALTIRIM TEK YETERSİZ. EK YOL DAR İKİ ARAÇ YANYANA ZOR GEÇİYOR. LÜTFEN BİR GÜZELLİK YAPILSIN ARTIK.
 • Herhangibiri
  15 Ekim 2020 • 15:40
  Başkanım yukarı Çarşı,sağlık mahallesi esnafı ve Karamanlı esnaflarınıda gezerseniz seviniriz.vatandaşın ayağına gidiyorsun bence çok doğru bir hareket.belediye başkanı makamda oturma yeri veya vatandaşı ayağına getirme makamı yeri değil.
 • Nizamettin
  15 Ekim 2020 • 20:05
  Sayın Tanju başkanım bolu merkez sokaklarının en kötüsü ağda camisinden polis karakoluna inen sokak.Bu sokak iki yönlü araç trafiğine açık yaya yolu hiç yok.Hiç değilse sadece iniş olarak trafik çalışsa.Bu yola bakmanızı hiç yapilmayanları yapsanız daha iyi olur.Başarılar selamlar.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.